Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlom minden nőnek aki...

Ajánlom minden nőnek aki kisbabát szeretne?

Figyelt kérdés
GYNEVAC. Két barcikai nőgyógyász találmánya. Nagyon sok orvos még nem tud róla. Sokat fájt a hasam, sokszor volt gyulladásom, nem akart jönni a baba. Beadattam egy kúrát magamnak és a páromnak. Azóta kutya bajom, megszüntek a panaszaim és hamarosan jött is a baba. Csodaszer! Hisz nem egy ismerősömnek jött a gyermekáldás a beadatása után.
2009. nov. 25. 13:57
 1/10 A kérdező kommentje:

Milyen esetekben hatásos a Gynevac vakcina?

A Gynevac vakcina elsősorban szubakut és krónikus Trichomonas és bakteriális eredetű nőgyógyászati gyulladások (hüvelygyulladás, méhgyulladás, petefészek gyulladás) gyógyítására való, az akut gyulladásban (=magas vvt süllyedés, emelkedett Fvs, esetleg láz) a vakcina az antibiotikus kezelés kiegészítésére kiválóan alkalmas, megakadályozza a gyulladás krónikussá válását. A krónikus gyulladások (melyek folyással, elhúzódó alhasi fájdalommal jelentkeznek, de a süllyedés és fehérvérsejt szám normális) nem gyógyulnak antibiotikumokkal! Ezeknek a gyulladásoknak ideális gyógymódja a Gynevac vakcináció! Mivel a meddőség hátterében legalább 90%-ban megtalálhatók a krónikus nőgyógyászati gyulladások (melyekről sokszor nem tud sem az orvos, sem a beteg, csak a következményeit észlelik), ezért a meddő házasságok esetében mindenkinek indokolt és előnyös a Gynevac vakcináció, érdemes megkapni mindazoknak, akik mesterséges megtermékenyítés (inszemináció), vagy lombik bébi program (IVF) előtt állnak. Ezeknek az eredményességét is fokozza a Gynevac vakcina. (Természetesen nem csodaszer, tehát nem fog sikerülni mindenkinek a fenti beavatkozás - asszisztált reprodukció - a Gynevac után sem, de az eredményesség várhatóan kétszeresére emelkedik.

2009. nov. 25. 13:57
 2/10 A kérdező kommentje:

Kell-e a férjnek is kapnia a Gynevac vakcinát?

Régóta fennálló meddőségnél nagyon gyakori, hogy a férjnél is van valami jele a krónikus gyulladásnak; pl. spermában fehérvérsejt, prosztatagyulladás. A gyulladás rontja az ondósejtek mozgékonyságát, és a gyulladásért felelős baktériumok visszajutnak a női hüvelybe is (=ping-pong fertőzés). Ezért célszerű meddőségnél a férj vakcinálása is. Ugyanez a helyzet a régóta fennálló krónikus nőgyógyászati gyulladásoknál is. Gyakori, hogy csak a férj vakcinálása után gyógyul meg az asszony

2009. nov. 25. 13:58
 3/10 A kérdező kommentje:

Mikor kell elkezdeni a Gynevac vakcinációt? Függ-e a menstruációs ciklustól?

Mivel a Gynevac vakcina nem hormon, a kezelés kezdete nem függ a menstruációs ciklustól. Azonnal elkezdhető a gyógyszer kézhez vételekor.

2009. nov. 25. 13:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve Én is kaptam egy kúrát, Nekem krónikus gombás fertőzésem volt, amiből egyszerűen nem tudtak belőle kigyógyítani. Aztán megkaptam a kúrát: öt héten át minden héten egy szuri. A gombát nagyon szuperul ki is ölte Belőlem. A Babára sajnos azóta is várok, már meddőségi intézetbe járok.

De amúgy tényleg nagyon sok jót hallottam már róla Én is.

Én is csak ajánlani tudom Mindenkinek.

:) Köszönjük, hogy megosztottad Velünk ezt a fontos információt.

Gratulálok a Kis Babádhoz, sok boldogságot és jó egészésget Nektek.

2009. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
SZIASZTOK!!! Hova szokták adni ezt a szurit farba , vagy lehet válba kérni!!!! én nagyon félek a szuritol!!!!:))
2009. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Köszi,Kedves Kérdező!

Hol lehet beszerezni?Doki kiírja ha kérem?Milyen előzetes vizsgálatokra van szükség előtte?És mennyibe kerül?

Köszi a válaszod

2009. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be :(!
2009. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akár a házi orvos is felírhatja. Nekem ő írta fel. Semmilyen előzetes vizsgálat nem kell hozzá. Farba adják. Nem vészes. 7 naponta adattuk be 5x. Az ára kb:8000/5ampulla. Van olyan barátnőm akinek a citológiája P3 volt, beadatta magának a kúrát és 3 hónap múlva P2 lett az eredménye. :) Tuti befutó. Ha megszülök(kb egy hetem van) újra beadatom magamnak. Hisz ártani nem árt.
2009. nov. 25. 20:41
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos igen! Ne várjatok csodát. Ez egy lehetőség, amit ki lehet próbálni. Azt szokták mondani "Semmi sem biztos, csak a halál."
2009. nov. 25. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Utána olvastam a neten,mert találtam saját honlapjukat is.

Mindenképpen ajánlatos tehát,hogy a párunk is meglapja,mert különben szerintem semmit sem ér az egész.

Az ára változhat patikánként,8.200ft-8.900ft között mozogmés 24-48óra alatt szállítják ki a megrendelő patikákban.Olvastam,hogy mélyen farba adják,és 10 naponta ajánlott.Főleg gyulladások kikezelésére szolgál.

Azt hiszem a 3-ik voltam.

Husibaby

2009. nov. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!