Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok! Mit csinaljak...

Terhes vagyok! Mit csinaljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. A baba tervezett volt,de nem mostanra... Kissé megijedtem.Dolgozom jelenleg külföldön.Elég jó a megelhetesem,viszont most tanácstalan vagyok egy kicsit! Minden adott egy babahoz,de félek..A párom annyira megijedt ettől hogy nem beszél velem:/ Az eskuvot terveztük már jövőre, és utána a babát. Nem tudom mit tegyek?? Ez normális dolog??Adjatok valami tanácsot!

2013. dec. 30. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normális. Sokkolta. Majd (remélhetőleg pár napon belül) megszokja :)
2013. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt remélem!! De nem bízom benne,hogy ezek után is mellettem marad....
2013. dec. 30. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt èreztem mikor kiderült terhes vagyok nèha mèg most is, pedig a fèrjem teljesen melettem àll. Nekünk a nàszèszakàn csúszott be, mèg vårtamvolna egy èvet...

Szerintem a hormonok is labilisè tesznek...

2013. dec. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pár nap és hozzászokik a gondolathoz. Váratlanul érte a hír.
2013. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a dolgot,biztosan megijedt.20 voltam mikor terhes lettem engem annyira sokkolt,hogy 1 hétig zokogtam,már menyasszony voltam,együtt is éltünk,de a babával vártunk volna még 2-3 évet,párom is megijedt,volt,hogy napokig kb feküdtünk egymás mellett és nem is szóltunk,aztán megbeszéltük a dolgokat majd a szülőkkel is,minden rendbe jött ma már 2,5 éves eleven kisfiú,nyáron lesz az esküvőnk,és nagyon szeretjük egymást.
2013. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak megijedt, hogy most hirtelen baba lesz, ez még akkor is ijesztő, ha épp tudatosan próbálkozik az ember, adj neki pár hetet, hogy hozzászokjon a gondolathoz. Ha úgyis esküvőt majd babát terveztetek, akkor komoly a kapcsolat, szerintem nem lesz gond egy kis sorrend változás miatt :)
2013. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat:) remélem en is hogy tényleg megnyugszik majd és elfogadja!! Hiszen ezt szerettük volna.
2013. dec. 31. 10:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi gond nincsen ne aggódj! :) A férfiak teljesen másképpen dolgozzák ezt fel mint mi nők. De ha bele gondolok én is meglennék ijedve és a párom is pedig mi is tervezzük a kicsit. Ez teljesen normális reakció. Azért nyugtasd meg a párod hogy mennyire szereted és minden rendben lesz! :)
2013. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok biztatást!! sajnos a dolgok nem mindig alakulnak ugy ahogy mi szeretnenk:/ lehet kivételek vagyunk hogy ez nekünk nem sikerült most.Ugy döntött hogy nem csinálja velem végig,mert nincs felkészülve:/
2014. jan. 2. 18:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,nagyon önző dolog a párodtól.
2014. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!