Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik régóta próbálkoznak. Mit...

Akik régóta próbálkoznak. Mit mondtok?

Figyelt kérdés
nov.21.menstruáció. dec.12voltam ultrahangon jobb oldalon ovulácio alakul...mondta az orvos probálkozzunk mert teherbe eshetek,jan3án menyek ha megjön ha nem. dec.21re nem vártam hát 25.én mégis megjött.de első nap gyenge 2 nap volt 4.nap alig.pedig 5nap teljes menstruáciom szokott lenni.és ami még furcsállok h semmi előjel mensinek nemvolt.pedig mindég 1 héttel előtte már cicifájás stb...nahh voltam 3án dokinál ismét megultrahangozott és csodálkozva mondja h mind 2 petefészek most lesz termékeny napokban ( vagy mind2 megfogan vagy az egyik a másik ciszta vagy mind2 ciszta lesz...Most probálkozzunk.) neharagudjatok ha valamit nem helyesen irtam. babát szeretnénk már régota.mikorra ne várjam? :S
2014. jan. 5. 16:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!