Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt-nél ha van...

Clostilbegyt-nél ha van peteérés, meg kellene éreznem?

Figyelt kérdés
14. napon vagyok és nem érzek semmit. Lehet nincs peteérésem? Nem kellene h feszítsen vagy szurkáljon a petefészkem?

2014. jan. 8. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kötelezö, izsont uh-ra nagyon ajánlott menni mert sokan cisztásodnak töle na meg jó tudnie gyáltalán érett-e tüszö. sok nönek sajnos a closty nem elég stimulálás és ettöl még nem lesz peteérse. Tehát fontos a fél idö uh. Sokakanak elvéokonyodik töle a méhnyálkahártya ezt is meg kell nézetni mert ha igy van akkor hiába van peteérs és hiába termékenyül meg ha nem tud beágyazódni. Ilyenkor adnak rá gyógyszer hogy amire kell megvasatgodjon a nyálkhártya.
2014. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megéreztem, viszont Uh-ra későbbre voltam beírva,mert a ciklusaim nem rendszeresek 30-35 napig változó... és mikor éreztem hogy iszonyúan szúrt, és átlátszó volt a nyákom, felhívtam a dokit, és mindjárt fogadott akkor láttunk egy 21 mm-es tüszőt, ami másnap meg is repedt , most várjuk az eredményt :)
2014. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

Majd írd meg h sikerült-e! Szurkolok:)

2014. jan. 10. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:

szia, nekem tegnap volt 20mm tüsző, 12-es nykh. clostyt szedek, remélem összejön, te mekkora adagot és mióta szedsz?

M

2014. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

első hónap és 2*1-et.

Neked mondták h várhatóan mikor reped meg? Érzed a peteérést a gyógyszertől?

2014. jan. 11. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:

a doki szerint kb három nap múlva, nem igazán érzem, illetve picike szúrkálásokat, nem tudom ez annak számít-e?

M

2014. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!