Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. dpon milyen tünetek...

13. dpon milyen tünetek utalhatnak babára?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én hánytam, mindentől, feszült a mellem, és görcsöltem, nagyon. Annyira görcsöltem, hogy a tünetek ellenére sem teszteltem csak nagyon későn, mert biztos voltam benne, hogy megjön.
2014. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy mindjárt megjön, nagyon görcsölök két napja és ma reggel majdnem visszajött a kávé. Több ételtől is undorodom, és fura szaga van mindennek...
2014. jan. 30. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen tünetem nem volt, mellérzékenységen kívül. A terhességi tünetek a 6-7. héten kezdődtek.
2014. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.kb en is 13-14 dpn vok ugyan ezek a tuneteim.kettonapja gorcsolok melleim fajnak.es regel oklendeztem a kavetol es delben is.nem birtam ki es egy 10-es walentin tesztel teszteltem egy jo nagy Negativot ;-(

Remenykegyunk hatha meg koran van.

2014. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jajj de szuper lenne, ha neked is összejönne a babuci! Mióta próbálkoztok? Nekünk ez a 6. hónap...
2014. jan. 30. 18:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem még korai volt tesztelni. Mikorra nem várod?
2014. jan. 30. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Masfel ev ota lasan.tul vok egy endo muteten ketto honappal.es kb 25 napos a ciklusaim.
2014. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
TEsztelj, ha terhes vagy, kimutatja már.
2014. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!