Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gravida terhes vitamintol...

Gravida terhes vitamintol lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Kremes feher folyas mar jo par napja es gyomor eges neha emelyges.

Valaki tapasztalt ilyet vagy csak en?


2014. febr. 22. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem alatt Gravidát szedtem, semmi mellékhatása nem volt.


[link] - ez a tájékoztatója, gondolom még nem olvastad. Egy részt kimásoltam belőle:


LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK


Mint minden gyógyszer a Gravida filmtabletta is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.


Nagyon ritka mellékhatások (10 000 közül kevesebb, mint egy betegnél):


Túlérzékenységi reakciók, gyomor-bélrendszeri panaszok, hányinger nagyon ritkán előfordulhatnak. Túlérzékenységi reakció esetén a készítmény alkalmazását azonnal abba kell hagyni, és orvoshoz kell fordulni.

2014. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a takarek:-)
2014. febr. 23. 07:26
 13/14 A kérdező kommentje:

Bocsika elirtam.

Koszonom a beteg tajekoztatot.

2014. febr. 23. 07:28
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is a gravidát kezdtem el, 90db-os kiszerelésből 3-at szedtem be, és kiderült, hogy allergiás vagyok rá :( Nem tudom mit csináljak a vitaminokkal. Ha valakit érdekel, írjon! :)
2014. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!