Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén! Ez most halvány...

Őszintén! Ez most halvány pozitív, vagy ne is áltassam magam, mert szellemcsík?

Figyelt kérdés

Nem tudtam természetes fényben fotózni, így a vaku meghalványítja kicsit. Élőben nem kell forgatni, jól látható, ugyan halvány még a második csík.

Időn belül is látható volt, de a kép 2 órával a teszt elvégzése után készült. Több tesztet csináltam korábban, és időn belül sok teszten jött ki második halvány vonal, ami száradás után eltűnt...

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. febr. 24. 13:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Holnap reggel megismétlem, aztán majd látjuk mi lesz.
2014. febr. 24. 14:33
 32/61 anonim ***** válasza:

Ez nem szellemcsik,mert az színtelen vagy szürkes szokott lenni.Ezt en halvány rózsaszínnek latom!

Varom a holnapi eredményt,szorítok!

Megkerdezhetem mennyi idő utan sikerült a kisteso?

2014. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.Azért 8 napos késés után,már erősebbnek kellene lennie!Nekem 7 nap késés után lett ilyen a tesztem:


[link]


Azért drukkolok nagyon!! :)

2014. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:

Ez már tényleg erős pozitív, gratulálok! :)

Konkrétan lehet, hogy akár a 9.-ei együttlétből foganhatott, akkor viszont jók vagyunk. Első gyermekem sem közép időben fogant, de mindegy is, majd az ultrahangon eldől.

Egyébként szeptember óta próbálkozunk.

2014. febr. 24. 15:57
 35/61 anonim ***** válasza:
Mi újság? Teszteltél azóta?
2014. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, teszteltél?
2014. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:

Igen, teszteltem. Ugyanolyan lett mint a tegnapi...

[link]

2014. febr. 25. 11:17
 38/61 anonim ***** válasza:
Mindkettőn látom a két csíkot!
2014. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
A felsőn szerintem nagyon halványan ott van a 2. csíkocska.
2014. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:
Tegnap óta egyfolytában iszok és iszok, úgy érzem teljesen ki vagyok száradva, étvágyam nincs. Reggel vettem észre, hogy a melleim megduzzadtak és nehezek. Tegnap kezdődött ilyen vizes-fehéres folyás, ami elég intenzív, az előbb azt hittem bepisiltem... Lehet valami fertőzésem van? Ami kicsit idegesít, hogy szúr a hasam alja. Holnap tudok orvoshoz menni.
2014. febr. 25. 11:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!