Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén! Ez most halvány...

Őszintén! Ez most halvány pozitív, vagy ne is áltassam magam, mert szellemcsík?

Figyelt kérdés

Nem tudtam természetes fényben fotózni, így a vaku meghalványítja kicsit. Élőben nem kell forgatni, jól látható, ugyan halvány még a második csík.

Időn belül is látható volt, de a kép 2 órával a teszt elvégzése után készült. Több tesztet csináltam korábban, és időn belül sok teszten jött ki második halvány vonal, ami száradás után eltűnt...

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. febr. 24. 13:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
Ne menj orvoshoz mert teljesen felesleges. A felső teszten halványan, de ott a második csík. A bő mennyiségű folyás teljesen normális, amíg nem fáj viszket vagy büdös. Elég dokihoz menni 7-8 hetesen mert akkor látszani is fog valami, addig semmit nem lát a doki mert még a teszt sem mutatja ki bizonyossággal. 4-5 nap múlva tesztelj addigra fixen fog látszódni.
2014. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
Orvoshoz már hetekkel ezelőtt bejelentkeztem, mindenképpen megyek holnap. :)
2014. febr. 25. 11:54
 43/61 anonim ***** válasza:
a doki max megvastagodott méhnyálkahártyát fog látni vagy benne felritkulást,ennyi nap késés után full erősnek kellene lennie a tesztnek!
2014. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jó ötlet a doki! El kell neki mondani mindent,hogy mikor volt az utolsó menstruáció, mióta késik, hogy halványan, de pozitív lett a teszt és ezek alapján végzi majd a vizsgálatot, UH-ot. Lehet, hogy nekünk úgy tűnik nem sokat lát,de az a kevés is sokat mondhat neki.


Majd írd meg mit mondott!

2014. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:
Rendben, majd jelentkezem!
2014. febr. 25. 13:01
 46/61 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ez a ma reggeli tesztem, sajnos a színeket nem adja vissza a kép, egyébként lilás-rózsaszínesek a csíkok. Délután megyek dokihoz, majd jelentkezem.

[link]

2014. febr. 26. 07:06
 47/61 anonim ***** válasza:
ne haragudj,de sztem ez nem pozitiv..foleg mar ennyi nap utan erosebb 2 csikosnak kene lennie.Az a masik vonal nekem nem is tunik egyenesnek,es nagyon vekony is.
2014. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
Most már engem is nagyon érdekel, hogy mit mond az orvosod, mert valóban nagyon nem egyértelmű. Az enyém a nemvárt napján is sokkal erősebb volt, halvány, de nem ilyen... Mindentől függetlenül nagyon drukkolok, hogy egy egészséges terhesség jele legyen ez a kis vonalka. :)
2014. febr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy 2 napja is ilyen volt, nem erősödött. Azért Drukkolok, hátha csak lusti :)
2014. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon erősödik, sajnálom :(

Azért megy a drukk!

2014. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!