Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy csak...

Terhes vagyok vagy csak egyszerű kimaradás?

Figyelt kérdés

Aug. 2-a környékén jött meg a mensesem, majd onnantól számolva dec. 2-án kellett volna megjönnie, de általában rá szoktam számolni pár nap késést.

Dec. 5-én, szombaton nagyon enyhe szédülésem volt. Nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki. Aztán csak késett és késett. Szombaton, vasárnap, legkésőbb hétfőn (7-én) kellett volna megjönnie, de mai napig nem jött meg (dec. 14-e). Szexuális életet élek. A szombati incidens után, a hét elejétől kezdve 2 alkalommal, este volt erős szédülésem és hányingerem. Csináltam tesztet 11-én, péntek reggel, első vizeletből és még egy halványan sem jelent meg a csík. Nem is bánom, nem szeretnék még picurt. Talán a tünetek azért erősödtek, mert a neten olvastam tüneteket a terhesség idején, és talán az idegesség tett rá egy lapáttal.

A váladékom ugyanolyan, mint amikor két meses között vagyok. Semmi különös. A hasam alja csak néha nyilalgat, de csak annyira, mintha valaki kissé rányomna a hasamra. Mikor arra gondolok, hogy a gumit mindig megnézzük a szex után, sosem szakadt el, soha nem felejtettünk el gumit használ, olyankor minden hányinger elmúlik.

Kérlek adjatok tanácsot! Nem érzem magamat terhesnek, mert tudtommal ezt az ember lánya megérzi. Szóval a gumi az 100%, hogy nem szakadt ki és semmi.

De nem értem, hogy akkor szombaton miért szédültem meg kicsit, mikor eszembe sem jutott félnem a terhességtől. 19-én reggel is csinálok tesztet, de szerintem az is negatív lesz.


2009. dec. 14. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, négyhavonta menstruálsz? Hány éves vagy?

Ha elvileg már beállt a mensid ezzel el kéne menned orvoshoz. biztos, hogy jól írtad le a dátumokat?

Vagy augusztusban jött meg először?

Nem teljesen egyértelmű!


Ha gumit használtatok és nem szakadt ki, nagyon kicsi az esélye a terhességnek. Ha nem jön meg, egy hét múlva még egy teszt, ha az is negatív és még mindig semmi, akkor doki!

2009. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a teszt megismétlése jó ötlet. ha nem jön meg még mindig és negatív lesz a teszt, menj el az orvosodhoz.
2009. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj, de bolond vagyok :D

Fogalmam sincs, hogy miért augusztust írtam. Augusztus helyett novembert olvassatok! A december az jó.

Amúgy 24 vagyok.

2009. dec. 14. 18:01
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma du. 1 fele csináltam tesztet kb. 1 órás vizeletből és negatív lett. Lassan 2 heti késés után terhességet kimutatna egy 20 mIU/ml erősségű teszt. Vagy tévedek?

Remélem csak kimaradás!

2009. dec. 19. 21:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy Gabriel teszt volt.
2009. dec. 19. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!