Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtasson meg valaki, hogy...

Nyugtasson meg valaki, hogy ez negatív! Nemrég vagyunk együtt és még korai lenne szerintem a baba. (Link)?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem esne bárki: gyógyszert szedek, de antibiotikumot kellett szednem és csak jó pár nappal később hallottam csak róla, hogy esetleg gyengítheti a hatását...


[link]


Negatívja:


[link]



2014. ápr. 3. 19:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10-es, én is látok még egy csíkot, de lehet nem értek a tesztekhez. Engem is érdekelne, hogy a kontroll csíkon kívül a 2. csík mit jelent, ha ez egy negatív teszt.
2014. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azért irtam én is,hogy pozitiv,mert én látok ott még egy csikot! De akkor az mi??
2014. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az a ragasztás.

Ha pozi lenne akkor közelebb lenne a teszt csikhoz. De mindenképp értékelhetetlen a teszt, mert semmiképp nem mutatná ki még a terhességet.

2014. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez negatív, de nagyon korai a teszt. Nekem a 10-es érzékenységű a peteérés utáni 11. napon mutatta ki a lányomat, és az nagyon korainak számít. Ja, de amúgy a 25-ös is ugyanolyan erős volt másnap, mint az újabb 10-es...


Kedves utolsó és utolsó előtti válaszolók!

Az a 2. csík, amit láttok nem a tesztcsík helyén van, hanem a teszt mező vége árnyékos.

2014. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

1: korai még csinálni, valakinek csak a menses elmaradása után 1-2 héttel mutatja ki...

2: a második csík nem csík, hanem ott kezdődik a felszívó réteg.

2014. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ez a kérdés és ráadott válaszok is olyan kis gyöngyszemek itt a gyakorin :) tök jó fej mindenki :)
2014. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez negatív, de ahogy az előttem szólok is írták, egy héttel az aktuális mensi előtt, akár fals negatív is lehet.
2014. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom ezt a nagy érzékenységű tesztet, mert nekünk is valótlanságokat mutatott. 25-ös érzékenységűvel teszteljél a várt menses napján, vagyutána 1-2 nappal. Ha megjön, akkor tegyétek el a tesztet arra az időre, amikor gyereket szeretnétek.
2014. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!