Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezt most hogy...

Szerintetek ezt most hogy kell érteni? Nem nagyon tudok eligazodni az ovutesztjeimen.

Figyelt kérdés

Sosem használtam még ilyen tesztet, most is csak azért, mert missed ab után vagyok 2 hónappal, és nem igazán vagyok képben a ciklusomat illetően. Okosabb nem nagyon lettem tőle, 4 darabos a teszt, és mind a 4-en igen határozott a második csík, kettőn erősebb a kontrollnál, a másik kettőn meg kb. ugyanolyan. Ez most mit jelent? Azt olvastam, hogy a pozitív után határozottan vissza kell esnie az LH szintnek, de határozott esés itt nincs. Valami olyasmire gondolok, hogy a 2 nappal ezelőtti volt pozitív, tehát a tüszőrepedés tegnap lehetett, éreztem is szúrást jobb oldalon. Szerintetek?


Kép:

[link]

[link]


Az alsó a mai, fölötte a tegnapi, tegnapelőtti, és 3 napos.


Köszönöm szépen a segítséget!


2014. ápr. 29. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
felülről a második a legerősebb szerintem,úgyhogy az azt követő napon lehetett az ovu,mostmár halványabb.Rendben van ez.
2014. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is valami hasonlót bogarásztam ki. Ezek szerint, ha tegnapelőtt este együtt voltunk, az jó, nem? Tegnap meg ma sajnos nem tudtunk.
2014. ápr. 29. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elcsíptétek :)
2014. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Remélem sikerül, és ezúttal minden oké lesz.
2014. ápr. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!