Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bízhatok még a pozitív tesztbe...

Bízhatok még a pozitív tesztben, ha a menzesz elmaradásának első napján (tegnap) lett egy negatív tesztem, viszont azóta sem jött meg?

Figyelt kérdés
Ma már 2.napja késik, és jelét sem érzem annak, hogy meg fog jönni. Előző hónapban hagytam abba a fogamzásgátlót (Iamna), és ez lenne az első menzesz azóta. Lehet, hogy a gyógyszer abbahagyása miatt késik? Egyszer már abbahagytam a gyógyszert, akkor óraműpontossággal jött a menzesz. Most hányingerem van néha, és mellbimbóviszketés. Két hete voltam együtt a párommal védekezés nélkül. Szerintetek várjak pár napot, és megismételjem a tesztet? (X-Epil)
2014. máj. 13. 12:41
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam a tesztet, de ha holnapig nem jön, akkor holnap reggel is csinálok egyet. Jelentkezni fogok:)
2014. máj. 13. 13:14
 12/25 anonim ***** válasza:

Kérdező! nekem ma kellene megjönnie..teszteltem, mert sokan írták, hogy nemvárt előtt x nappal kimutatta a babát.

Nekem eddig negativ :( ilyenkor szokásos mensi tüneteim azonban nincsenek. Nem fáj a derekam, de a mellem igen (eddig mensikor soha nem fájt) szóval reménykedjünk

2014. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon egy cipőben járunk ;) Nekem még mindig nem jött meg, és előjelei sincsenek :) Szerintem holnap is csináljunk tesztet. Te milyen fajtájút használsz? Mert állítólag az sem mindegy :)
2014. máj. 13. 14:31
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó vagyok: csináltam x-epilt, hcg-line-t, corax-ot...de mind negativ

Abban reménykedem, hogy még nem termel elég hcg-t a szervezetem. Nem tudom már mit gondoljak. Remélem nem jön meg, és akkor lehet tesztelek holnap is

Szorítok neked is :)

2014. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Én X-Epilt próbáltam, de hallom, van attól "érzékenyebb" teszt is. Még van itthon egy, azt majd holnap vagy holnapután használom el, addigra hátha látszódna valami/valaki :)) Látod, többen is azt írták, hogy érdemes az elmaradt menzesz után 3-4 napot várni a tuti eredményért :)
2014. máj. 13. 14:45
 16/25 anonim ***** válasza:

nekem a pozi ovu teszt és aktus után a 7. napon jobb oldali hasszúrásom volt, 10.naptól haspuffadás, 13. napon teszteltem negatívat, el is vetettem magamban a dolgot teljesen hogy baba lenne. nem foglalkoztam utána vele, mert nem vettem akkor még komolyan a baba dolgot és össze vissza hosszúságúak voltak a ciklusaim (hol 21 hol 36). aztán a 17.napon kezdődött a mindjárt megjön érzés, betettem a betétet is stb, de nem jött..másnap sem, komolyan nem értettem mi van, mivel akkoribban nekem fogalmam sem volt még a terhes tünetekről stb. vártam vártam, aztán gondoltam csinálok már még egyet miért nem jön meg és ez lett belőle:

[link]


azóta már megszületett és 19 hónapos. most éppen a kistestvérről szeretnénk ilyen hírt/tesztet kapni!remélem hamarosan büszkélkedhetek vele!:-)



Szóval sok sikert, még bármi lehet:-) látod nekem milyen későn mutatta ki..

2014. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, Neked is köszönöm! Úgy döntöttem, hogy ma még nem csinálom meg a második tesztet, várok holnapig. Mensi még mindig nincs :)
2014. máj. 14. 07:33
 18/25 anonim ***** válasza:
Drukkolok ! :)
2014. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi újság kedves Kérdező?

nekem ma 3. napja késik, amúgy mindig pontosan jött meg. Max 1!! napot késett, soha többet. A ma reggeli tesztem is negativ szóval reménykedem, hogy úgy leszek én is, mint a 6-os válaszoló...az a válasz ad nekem reményt :)

2014. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Margit84 ***** válasza:
Én vagyok a 6-os :) én is izgultam, hogy mi a helyzet.... nem egyszerű, de eltelnek a napok és kiderül, hogy A vagy B. Én most éppen azon aggódok, hogy nehogy valami gáz legyen, mert munka mellett főiskolára járok, és ma két vizsgám van, és annyira izgulok miattuk már, hogy rosszul vagyok.... Jövőhéten is vizsgám van... Szegény babám.... ha ezt az időszakot kibírja velem, akkor mindent ki fog. (júniusban meg államvizsga).
2014. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!