Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bízhatok még a pozitív tesztbe...

Bízhatok még a pozitív tesztben, ha a menzesz elmaradásának első napján (tegnap) lett egy negatív tesztem, viszont azóta sem jött meg?

Figyelt kérdés
Ma már 2.napja késik, és jelét sem érzem annak, hogy meg fog jönni. Előző hónapban hagytam abba a fogamzásgátlót (Iamna), és ez lenne az első menzesz azóta. Lehet, hogy a gyógyszer abbahagyása miatt késik? Egyszer már abbahagytam a gyógyszert, akkor óraműpontossággal jött a menzesz. Most hányingerem van néha, és mellbimbóviszketés. Két hete voltam együtt a párommal védekezés nélkül. Szerintetek várjak pár napot, és megismételjem a tesztet? (X-Epil)
2014. máj. 13. 12:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Nekem most késik 9napja!csináltam is tesztet a nemvárt utánni 2.napon,sajnos negatív lett,azóta nemcsináltam mert nincsenek tünetek csak nagyon sokat eszek,de ezek lehetnek a hormonzavarok végett is!de már ha nemjön meg szombaton tesztelek,mert a kislányomnál is ígyvolt hogy 2hét késés után mutatta ki a teszt,dokim szerint azért mert a kitolódott a peteérés két héttel kissebb is volt a ultrahang szerint!úgyhogy kedves kérezö van még remény!!!Drukkolok!
2014. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok, bocsánat, hogy így eltűntem, de nem volt időm írni. Köszönöm mindenkinek a válaszokat, egyik másik reményt tud még adni :)

Mensim még mindig nincs... Teszteltem egy másodikat szerdán, az elmaradt mensi 3.napján, az is negatív lett. Viszont produkálok olyan tüneteket, amiket már nem tudok mire vélni... A legújabb a savas "felböfögés" (bocsánat a csúnya fogalmazásért), olvastam, hogy az is lehet a terhesség jele... Már tényleg nem tudom, mit higyjek. Ha nem jön meg, akkor kedden fogok csinálni még egy tesztet, az már a 9. nap lesz.

2014. máj. 17. 07:08
 23/25 Margit84 ***** válasza:
Kedves Kérdező! Majd írd meg, hogy mi a helyzet addig is drukkolok!
2014. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
TEszteltél?várjuk a eredményt!
2014. máj. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Már van 2 pozitív tesztem azóta :) Tegnap reggel és tegnap délután csináltam őket, két különböző fajtájú, szóval azt hiszem, lassan örülhetek :) Egyértelműen erős, pozitív tesztek :) Köszönöm a segítséget és az érdeklődést!

2014. máj. 20. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!