Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjünk el próbálkozni,...

Mikor kezdjünk el próbálkozni, hogy az esküvőn már pár hetes terhes lehessek remélhetőleg?

Figyelt kérdés

Május végén lesz az esküvőnk, mikor kezdjünk el próbálkozni, hogy benne legyen a pakliban a teherbeesés, de még ne legyen pocakom?

Akik hasonló cipőben jártak, azoknak a véleményére is kíváncsi vagyok!



2014. jún. 11. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi esküvő elott 5hónappal abbahagytuk a védekezést mondván jöjjön,amikor szeretne!

Az első hónapban jott is:-)Abszolút nem számítottam ilyen gyors sikerre.

19hetes voltam az esküvőkor,nem nagyon latszott meg a pocakom(ilyen alkat vagyok),es rosszul sem voltam vagy bármi mas negatívum.

En most is igy csinálnám!

Viszont siman szűk csaladi körben összeházasodtunk volna,ha megvisel a várandósàg,lemondtunk volna a nagy felhajtásról.

2014. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A terhesseg első 3 honapja nem kellemes tehat ha teljesen elakarod rontani a z eskuvod remenykedj h babas leszel addigra..amugy nem lehet kiszamolni mikorra jon ossze!
2014. jún. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A rosszullét 4-5. héten kezdődik általában és 12. héten múlik el, de kismamánként változik. Van aki a 20. hétig szenved, viszont van, aki szerencsés és nincs is. Én 11 hetes kismama vagyok, néha pici hányinger, semmi több. Viszont a hasam már 2 hete kerekedik. Már nem tudok hason aludni se. :) hogy biztosan ne látszódjon, semmiképp ne a 12. hetet célozd meg, inkább a 4-5-t. Szerintem 1,5-2 hónappal előtte kezdjetek el. Szedj elevitet, folsavat, ezek segítenek a megtermékenyülésben. Viszont előtte mindenképpen orvos. :) minden jót hozzá!!! Nekünk is jövő májusba lesz, de hamarabb jött. :)
2014. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Folsav ès elevit nem segít a megtermèkenyülèsben ez hatalmas nagy hülyesèg,viszont a folsav szüksèges a baba fejlődèsèhez es mivel hamar kiürűl a szervezetből potolni kell es az a legjobb ha terhessèg előtt màr szeded!ja ès ha te is olyan rosszul leszel mondjuk mint pl. Èn a terhessèged elejèn az esküvőd időpontjàban mozdulni se bírsz majd a sok hanyingertől ès savtól,na akkor ne a terhessèg elejèt vàlaszd amugy 10nőből 8 rosszul viseli az elejèt..
2014. jún. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az orvosom mondta, hogy segíti a beágyazódást. Több olyan vitamin is van benne ami elengedhetetlen. Az e-vitaminról köztudott, hogy segíti és az elevitben is van. A folsavra nem ezt akartam írni, csak közbe tv-ztem és így küldtem el. :)
2014. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!