Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív tesztről...

Picsusz kérdése:

Időn túli pozitív tesztről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Kinek lett baba belőle?Én ma teszteltem,és rá 1-2 órával mikor ránéztem,igen is ott van a 2.csík,csak elég halvány.Ilyen még sose volt,pedig ellőttem már egy jó pár tesztet.Még a másnapos teszteimen se láttam soha ilyet.Olyan 1-2 napot késhet eddig a mensim.Lehet esély még rá,hogy erősödni fog?
2014. júl. 9. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ez volt az én kérdésem. Megjött utána...

2014. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem negatívat jelentett minden időn túli pozitív, amikor pozitív volt, akkor a nagyon halvány is 2 perc alatt jött elő.
2014. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez MediLab--os teszt volt,sokat vettem már ilyet,mégse volt rajta soha 2.csík.Késik a mensim,fel van puffadva a hasam alja,sokat járok pisilni,azért gondolom,hogy talán mégis van valami,csak még hamar teszteltem.
2014. júl. 9. 15:03
 4/16 anonim ***** válasza:
Kepet tudsz kuldeni?
2014. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem márkafüggő teljesen. Van néhány márka, ami időn túl mindenképp pozitív lesz, ezt a típust, amivel te teszteltél, nem ismerem, de pl a dm-es one minute-ból még az érvénytelen teszt is pozitívat mutat. De a legtöbb márka időn túl is csak akkor lesz pozitív, ha van hcg, csak még nagyon kevés ahhoz, hogy kimutassa.
2014. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem az x epil volt igy,most vagyok 30+3hetes.:)
2014. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Medilab??? Jajj, nekem az időn belül is pozitív volt és nem is volt olyan nagyon halvány a csík. Két nap múlva voltam vérvételen és a HCG szint 0,6 alatt volt vérből...

Ennek a tesztnek nem hinnék, ettől függetlenül azt kívánom hogy kismama legyél!

2014. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, itt van a teszt.

Ez időn belül készült:

[link]

Száradás után:

[link]

2014. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A Medilabot már rengetegszer vettem,és érdekes,hogy időn túl sose volt semmilyen csíkom 4 évig.Volt többször is amit csak másnap dobtam ki,és akkor sem láttam semmit.Mikor egyszer terhes lettem,szintén ezt vettem,akkor kimutatta rendesen,de sajnos utána elvetéltem.Sose csalódtam benne.Remélem most sem fogok.Én is úgy tudom pedig,hogy csak is hcg hormon jelenlétére jelez.H nincs a vizeletben,akkor se előtte,se utána nincs 2.csík.Na de majd meglátjuk.Egy pár nap múlva ismét tesztelek,hátha.Még eddig nem jött meg,és semmi jele,hogy akarna.Mondjuk ne is jöjjön meg!!!
2014. júl. 9. 18:27
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!Annak idején az első tesztem nekem is csak időn túl lett pozitív és azóta már két éves nagy csaj :)

Ha van más fajta teszted,próbáld meg azzal is reggeli első pisivel az a legbiztosabb.Nekem most az x-epil teszt lett pozitív a 9 dpo-n,szóval az elég jó fajta teszt és olcsó is :) Sok sikert!

2014. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!