Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív tesztről...

Picsusz kérdése:

Időn túli pozitív tesztről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Kinek lett baba belőle?Én ma teszteltem,és rá 1-2 órával mikor ránéztem,igen is ott van a 2.csík,csak elég halvány.Ilyen még sose volt,pedig ellőttem már egy jó pár tesztet.Még a másnapos teszteimen se láttam soha ilyet.Olyan 1-2 napot késhet eddig a mensim.Lehet esély még rá,hogy erősödni fog?
2014. júl. 9. 14:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Most várok egy pár napot,és utána újból tesztelek.Remélem erős csík lesz rajta.Ismerem az x-epilt,olyat is vettem már egy párat.Neked gratula,és boldog babavárást.
2014. júl. 9. 22:02
 12/16 anonim ***** válasza:
En is ajànlom x epil tesztet..nagyon megbízható,nekem azonnal kimutatta..18hkm
2014. júl. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez egy pozitiv teszt! En latom rajta negativba a masodik csikot szepen. Ha bizonytalan vagy, telefonon a szerkesztesnel rakd at a kepet negativba! En gratulalok :)
2014. júl. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Azok nem az én képeim,hanem a hozzászólóék.Azért köszönöm a gratulációt :)
2014. júl. 10. 09:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj koran volt, nsm figyeltem. Te majd azert ird meg, h mi lett az eredmeny, van-e baba :)
2014. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mára megjött :((((((
2014. júl. 10. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!