Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22. napja késik. Az összes...

22. napja késik. Az összes létező teszt negatív volt, de egyrészt sosem késik a menzim (a max eddig 2 nap volt) másrészt hányingerem van, fáj a mellem, a derekam, és furán vagyok. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

Van esetleg itt olyan, akinek szintén nem mutatta ki a teszt a terhességet? Csütörtökön megyek dokihoz, de már alig bírok magammal... Létezik ilyen? A neten láttam vagy 200 ilyen sztorit, és nem akarom elhinni. Egy ismerősöm szintén, még 11. héten is negatívat tesztelt. Mi okozhatja ezt? Oké, tudom, alacsony hcg szint. De konkrétabban. Egészséges babát szült, 11. héten negatív teszttel...

Kérem szépen, olyan írjon, akinek van vagy hasonló tapasztalata, vagy értelmes válasza. A "menj el orvoshoz, majd megmondja" válaszok köszi, már megvannak...

Csütörtökig kell tartani bennem a lelket :D


2014. júl. 12. 11:58
1 2
 11/18 ZsZs27 ***** válasza:
Miután abbahagytam a fogamzásgátlót, pár hónapra rá, teljesen megbolondult a ciklusom. Átlag két havonta egyszer menstruáltam, és ugyanezeket éreztem amiket te. Még hánytam is több alkalommal. (érdekes, hogy a terhesség alatt meg egyszer sem)Akkoriban reménykedve minden hónapban csináltam tesztet, persze negatív volt mind, de velem nem egyszer fordult elő hogy késett, hanem rendszeresen. Bár egy kolleganőm szokta mondani, hogy ha van egy negatív teszted még nem jelenti, hogy nem vagy terhes. Ő elmondása alapján az első két gyerekénél negatívat tesztelt 1 hét késénél, de két hét után azért már pozitív volt. A harmadiknál már megvárta a 2. hetet. Gőze sincs róla se neki, se a dokijának, miért.
2014. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a drukkokat, támogatást :)

Voltam tegnap orvosnál, és ultrahangon is.

GRAV. S. 7 :D

Szóval van olyan, hogy nem mutatja ki a teszt.... A doki is mondta, hogy egyre gyakoribb. Március 1.-jére írt ki :)

Szívhang is van, minden tökély :)


Nagyon boldog vagyok, köszönöm a sok drukkot, és privát levelet :)

2014. júl. 18. 06:39
 13/18 anonim ***** válasza:
Istenem de jó, nagyon gratulálok!!!!!
2014. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok,boldog baba várást!
2014. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon édesek vagytok :)
2014. júl. 19. 09:41
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom olvasod-e még ezt a kérdést, csak tudni szeretném hogy vagytok!

Nekem most 10. napja késik, tesztek negatívak, illetve volt 1, amin nagyon halványan, alig láthatóan volt még egy csík, de persze mindenki lehurrogott, hogy biztos nincs terhesseg, mert ennyi idő után erősebb kellene legyen. Olvasgattam a témában, sok sztorit találtam, ahol mégtöbb nap késés után sem mutatta ki. Neked nem mondták meg, hogy mi lehetett az oka? Minden rendben volt? Nagyon köszönöm, ha válaszolsz!

2015. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Sajnos én is így vagyok, 15 napja késik 4 teszt negatív jövő hétre kaptam időpontot a dokihoz. Mi lehet ez....
2018. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én most jöttem a dokitol ugyan ezzel, nincs semmi gond csak simán rá streszeltem. Kaptam gyógyszert ennyi
2018. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!