Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász meg tudja mondani...

A nőgyógyász meg tudja mondani rá egy kettő vagy 3 napra a szeretkezés utána, hogy teherbe estem-e vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rövid idő alatt szerintem nem...vagyis biztos hogy nem.
2008. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a terhességi teszt 10 nap után mutat megbízható eredményt azonban a sürgősségi tablettát 72 órán belül használni kell!
2008. aug. 3. 23:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sűrgösségi tablettát akarsz bevenni, mindenképpen doki írja fel... de ennyi idő alatt nem tudja megállapítani, hogy terhes vagy-e.
2008. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de az itt a nagy probléma hogy nem tudom az vagyok e!! védekeztünk nem az a gond meg lehet csak én dramatizálom túl:) de nagyon nem akarok terhes lenni még nem!! és nem tudom érdemes lenne bevenni e a gyógyszert ha nemtudom hogy mi a helyzet!
2008. aug. 4. 00:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekeztetek, és nem volt gond, akkor biztos nem vagy:) És a semmiért meg nem érdemes felíratni, mert 1.drága, 2.az egészségednek se tesz jót. Amúgy én is mindig parázok, h terhes vagyok:) De ha rendesen védekeztek nem lesz gond.
2008. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!