Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet veletlenul...

Hogyan lehet veletlenul terhesnek lenni?

Figyelt kérdés
Annyi no irja meg mondja a kornyezetemben hogy veletlenul lett terhes. De el nem tudom kepzelni hogy hogyan lehet rendes vedekezes mellett terhesnek lenni. No vagyok en is vedekeztem tablettaval gumival sot meg megszakitassal is amikor mar nem volt gond belole ha terhes lennek veletlenul megsem lett semmi gond belole.
2014. aug. 20. 17:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Pl gumi mellett úgy hogy a gumi nem a srácon hanem a ágy mellett volt, gyógyszer mellett meg úgy hogy antibiotikumot szedett vagy hasmenés e volt vagy elfelejtette bevenni párszor. Esetek nagy részében végül kiderül mindig valami hasonló.
2014. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Úgy hogy ezek nem 100%os védekezési módok. Aki 100%os védelmet akar, az ne sexeljen. Ennyi :D
2014. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%

Másodiknál a pont, egyik sem 100%-os.

Csak mert valakinek mondjuk 50 éven át beválik a gumi, ez azért nincs mindenkivel így... Hiába a tudás és az eszköz minősége, egyik sem tuti.

2014. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jo de a gumit lattod ha kiszakad. Ha antibiotikumot szedsz arrol is tudsz ha hasmenesed van vagy hanysz szinten. Ha gaz van lehet esemeny utanit is hasznalni.
2014. aug. 20. 17:47
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó ha annyi véletlen gyerek lenne ahányan állítják már rég csüdbe ment volna az összes fogamzásgátló cég.

Sokszor csak könnyebb ráfogni mint bevallani hogy ahhoz is hülyék voltunk hogy védekezzünk, így lett gyerekünk.

2014. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
100%-os védekezési módszer a térdek közé szorított Kalmopyrin.
2014. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Meg sokszor az is kiderül, hogy véletlenül úgy lett terhes, hogy "kivette, mielőtt elment", "csak a hegyét rakta be", "véletlen kihagytam egy szemet a foggátlóból", és "véletlen teherbe estem".
2014. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Általában van valami a levegőben, amikor a nők terhesek lesznek..azok pedig a lábaik, próbálkozz azzal..
2014. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%

"Egyik fogamzásgátló módszer sem nyújt 100%-os védelmet a terhesség és a nemi úton történő betegségek ellen."


Tudod, hogy ezt miért írják rá pl az óvszerre?

Az emberi hülyeség miatt. El sem hinnéd, mennyi a hülye fogyasztó, aki egyszerűen képtelen rendeltetésszerűen használni / szedni a fogamzásgátló eszközöket.

Na, miattuk nincs 100%, és ők felelősen a véletlen, megmagyarázhatatlan, már-már földöntúli megtermékenyülésekért is.

2014. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem miattuk nincs 100 százalékos védekezés.


Létezik egy olyan, hogy Pearl-index, rá lehet keresni, az adja meg a különböző fogamzásgátló eszközök hibaszázalékát.


És hát egyiknél sincs 0 százalék. Még a sterilizációnál sem.

2014. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!