Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet veletlenul...

Hogyan lehet veletlenul terhesnek lenni?

Figyelt kérdés
Annyi no irja meg mondja a kornyezetemben hogy veletlenul lett terhes. De el nem tudom kepzelni hogy hogyan lehet rendes vedekezes mellett terhesnek lenni. No vagyok en is vedekeztem tablettaval gumival sot meg megszakitassal is amikor mar nem volt gond belole ha terhes lennek veletlenul megsem lett semmi gond belole.
2014. aug. 20. 17:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
Ismerek olyat aki spirál mellett lett terhes. Van ilyen.
2014. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
11%
Persze. A Télapó is létezik. Legalábbis van, aki még hisz benne.
2014. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen alapon az apaági tesztre is azt írják, hogy 99% apa akkor apák ezentúl ne is fizessenek gyerektartás hisz az sem 100%, van 1% esélye hogy nem az övé.
2014. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
Én spirál mellett lettem terhes, méghozzá ugy, hogy a helyén volt...
2014. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Én sem hiszek ebben a véletlen dologban,kivéve a spirál...egyik közeli ismerősömnek így sikerült be és sajnos a korban is benne volt 2 majdnem felnőtt gyermekkel,nem tudták a babát bevállalni.Orvosa is vakarta a fejét,megvizsgálták,helyén volt a spirál.Nagyon nehéz volt nekik,kulturált,okos emberekről beszélek.Ha nem a környezetembe van,nem hittem volna én sem.Én meg vagyok a másik véglet,aki már majd öt éve nem védekezik,a baba mégsem sikerül.Ezért is oly nehéz az ellenkezőjét elhinni.
2014. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%

Én is a spirálra gondoltam, mert sokszor olvastam, hogy az se tuti (a sterilizálásról is hallottam ezt, bár az már elég extrém eset lehet). A tablettához nem értek, én úgy gondoltam, annál sem egyértelműen látszik, amikor nem hat, de tényleg lövésem sincs róla, hogy az hogyan van.

Az emberek teherbeesési esélye pedig roppantul szóródik, van, akinek szinte alig megy, más pedig egy kósza alkalomtól azonnal.

2014. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%

Nekem úgy sikerült véletlenül teherbe esnem, hogy hosszas kivizsgálások után azt mondta több orvos is, hogy természetes úton nem lehet babánk, ha elérkezettnek látjuk az időt, mesterséges megtermékenyítésre lesz szükség. Nőgyógyászok, endokrinológusok egybehangzó véleménye volt ez. Ennek ellenére szoktunk védekezni, mert még pár évet szerettünk volna várni, egyetlen egyszer maradt el (sok alkohol hatására), és terhes lettem. Mondjuk ennél nagyobb bajunk soha ne legyen. Makkegészséges fiunk született, a teherbe esésem híre pedig csodaszámba ment az orvosok között. Hát nekünk így sikerült véletlenül összehozni egy babát. :-)

De sok gyanús véletlen teherbe esés van az én környzetemben is, de nem ítélkezek, ki tudja, lehet, hogy tényleg véletlenül történnek, nem tudhatom, nem látom, hogy minden nap bevette-e a gyógyszert a hölgy, jól használták-e a gumit.

2014. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%

Miben nem hiszel?

A Pearl-indexben? Vagy abban, hogy egyik fogamzásgátló módszer, vagy készítmény sem 100 százalékos?

Na látod, így lesz a véletlen terhesség. Hogy a használó sem hiszi. Aztán meglepődik. Talán a fogamzásgátlók hatékonyságát is bele kellene venni a felvilágosításba.


Itt vannak például a Pharmatex készítmények. Amiket lelkesen reklámoznak.


Mit mond a gyógyszerész? Aszongya, hogy: "Bár hatékonyságuk nem éri el az orális ( szájon át szedhető ) fogamzásgátlók hatékonyságát, megbízhatóan védenek."


Szerinted ez mit jelent? Mert nekem kissé ellentmondásos. Nem annyira hatékony, mint a tabletta, de azért megbizhatóan véd. Hát ha nem annyira hatékony, akkor mennyire az? És ha megbízhatóan véd, akkor miért kevésbé hatékony?

2014. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%
14es vagyok. Hiéba pontoztok le, akkor is spirál mellett lettem terhes. Orvosi papirom is van róla...
2014. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%
Engem 3 császár után elkötöttek, rajta van a zárón. Aztán csak van még egy 4. gyermekünk is...
2014. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!