Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló hatását befolyás...

Fogamzásgátló hatását befolyásolja ha?

Figyelt kérdés
Mindig este 10kor szoktam bevenni, már fél éve, ebben a ciklusban sajnos ez a legkorábban fél 11kor vagy 11-éjfél-1-2 óra volt. Furán érzem magam, ég egész nap a gyomrom, a mellem kétszer nagyobb és fáj, néha szurkál a hasam alul. még 4 szem van a 21 szemből
2014. aug. 22. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha mindig bevetted, akkor egy két óra eltérés nem számít.
2014. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem számít ez a pár óra. Én 9 évig szedtem, elvileg este 9-kor, de sokszor csak éjfélkor, volt olyan is, hogy később. Sose lettem terhes. Azt hiszem 12 órán belül ha beveszed, akkor nem lehet baj.
2014. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2014. aug. 22. 10:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Pár óra eltérés nem számít. Viszont azt tudnod kell, hogy helyes szedés esetén sem véd 100%osan. Én 3 hónapja lettem terhes gyógyszer mellett, mindig időbe bevettem, nem volt hasmenésem és nem szedtem antibiotikumot sem. Azóta erősebb gyógyszert szedek, eddig sikeresen
2014. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pár óra tényleg nem számít, de nekem 1x nem volt lehetőségem bevenni a megszokott este 9kor, csak reggel 8kor bírta, 11 óra után. 3 nap után, pont, mint ahogy a megvonásos is jön, vérezni kezdtem. Szóval azért ne késs sokat vele, arra vigyázz. Nekem is fáj a mellem a tablettától, általában a 10.szemtől a 15.ig kb.
2014. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van aki gyógyszer mellett esett teherbe,de én nagyon ellen példa leszek:)

Én 6 évig szedtem a Lindynette 20-at. Hát finoman fogalmazom,hogy tök össze-vissza szedtem:) Hol este 8kor vagy 11kor de volt hogy délután 5kor vettem be:) Volt hogy elfelejtettem bevenni aztán 2 öt vettem be másnap:) Soha nem estem teherbe. Aztán mikor abba hagytam,1 évig megszakítással védekeztünk, hogy ki ürüljön a szervezetemből. Akkor sem lettem terhes..

És mikor úgy döntöttünk, hogy jöhet a baba akkor teherbe is estem:) Szerencsém volt:) Tehát saját magamból kiindulva,nem kell aggódnod:)

2014. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem hozzá tenni, hogy én 3-4 év után (nem emlékszem pontosan) én szünetet is tartottam úgy kb.5-6 hónapot! Állítólag kell:) Akkor is megszakítással voltunk együtt:)
2014. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1 - 2 óra tényleg nem számít szerintem, én nem órához igazítottam, hanem az esti fogmosáshoz, mindig előtte vettem be, mert fogat mosni sosem felejtek el, anélkül nem tudok elaludni :) Persze ez az "esti fogmosás" mindig attól függött, hogy éppen mikor mentem aludni :)
2014. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os, én is Lindynettet szedtem, 9 évig, ugyanígy szünetet tartottam, össze vissza szedtem és soha nem volt baj :) Bár már másfél éve abbahagytam, most próbálkozunk először babával, remélem nekem is ilyen szerencsém lesz, mint neked :)
2014. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2014. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!