Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek halványan pozitív...

Szerintetek halványan pozitív vagy teljesen negatív terhességi teszt? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Sajnos a kép nem adja teljesen a valóságot,én látok rajta egy halvány kék csíkot.Ha rámegy a fény,ha nem.Ha lámpa elé teszem,átlátszik rajta a kék csík szintén.


Megpróbálom fényképezővel is lefényképezni,hátha az jobban kiadja amit én látok.

Köszi a válaszokat



2014. okt. 7. 10:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Negatív.

Mikorra nem várod?

2014. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ez így negatív.
2014. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, fényképen nem látszik. Tapasztalatom az, hogy a pozitív teszteket (hacsak nem extrém korán készültek) nem kell varázsolni hogy fényképen is látni lehessen. Én úgy gondolom, hogy 2-3 nap múlva ismételd meg, és ha akkor sem tudod egyértelműen lekapni a második csíkot, akkor negatív. Ne szedd szét a tesztet, és ne áztasd el, teljesen felesleges. Ha van mit nézni, látszani fog!
2014. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Hát talán az utolsón mintha lenne valami, de lehet, hogy csak a "helye", mert nem látom, hogy kék lenne.
2014. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
ez nagyon negatív. SAJNÁLOM :'(
2014. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
-
2014. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Rossmann-os teszt volt tegnap halvány pozitív,de időn túl.

Ezért csináltam egy CB compack tesztet...


Én látom rajta halványan a második csíkot,nem káprázik a szemem.De elég halványan sajnos.

Várok akkor még,makd 2 nap múlva újra tesztelek.


ezeket fényképezővel csináltam.


[link]

[link]

2014. okt. 7. 11:03
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

negatív!

Ha nem jön meg, tesztelj megint!

És ne bűvöld, ha terhes vagy szétszedések, fénybe tartás, így-úgy fényképezés nélkül is látszódni fog. Amíg vadászni kell a második csíkot, addig negatív!

2014. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
még mindig nem látok rajta semmit!
2014. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ez teljesen negatív...:(
2014. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!