Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek halványan pozitív...

Szerintetek halványan pozitív vagy teljesen negatív terhességi teszt? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Sajnos a kép nem adja teljesen a valóságot,én látok rajta egy halvány kék csíkot.Ha rámegy a fény,ha nem.Ha lámpa elé teszem,átlátszik rajta a kék csík szintén.


Megpróbálom fényképezővel is lefényképezni,hátha az jobban kiadja amit én látok.

Köszi a válaszokat



2014. okt. 7. 10:19
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ezen nem volt forgatás.Se semmi.Mint látható még friss a képen a teszt.Ezek a képek készültek azonnal.
2014. okt. 7. 20:54
 22/28 anonim ***** válasza:
39%
hiába készült azonnal, akkor is negatív, nincs rajta második csík! keress a neten pozi teztet azt hasonlítsd össze a tieddel!! akkor talán rájössz h negatív és kész! Majd ha késik akkor csinálj akkor megtudod h mi van!
2014. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Meddig írsz még?

Hány ilyen kérdés van? Pont ebbe kell belekötni?

2014. okt. 7. 21:07
 24/28 anonim ***** válasza:
29%
Hát ezaz mennyi ilyen ember akar gyereket nevelni aki még egy tesztről sem tudja eldönteni h pozi v negatív! Na ez a baj!
2014. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Milyen "ilyen"?

Te sem gondolod komolyan ezeket a mondatokat...

Szomorú

2014. okt. 7. 21:37
 26/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én látom a 2. csíkot. De még ne éld bele magad, tényleg várj a "nem várt"-ig és tesztelj akkor újra. Persze tudom hogy baromi nehéz ilyenkor várni :D Akkor már, ha tényleg van ott valaki, látszani kell egyértelműen a 2. csíknak.
2014. okt. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, h nem tudunk várni, pláne aki nagyon szeretne gyereket, én sem tudtam várni (az enyém volt a belinkelt kérdés, a szintén halvány csikkal), én is idő előtt teszteltem, aztán alig mertem örülni mikor nem jött meg, aztán rögtön megint teszt, ami folyamatosan erősödött, sőt még pár nappal ezelőtt is csináltam (5. hét) h lássam erősödött-e - és igen, most már szinte erősebb mint a tesztcsik. Mikor (nem) kellene megjönnie? Nagyon szoritok, és megértelek h nem tudsz várni...
2014. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kép még mindig nega. Várd meg a nem vártat... feleslegesen húzod magad.
2014. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!