Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, őszintén! Látok...

Lányok, őszintén! Látok különbséget a 2 tesztem között?

Figyelt kérdés

Nem áltatást várok, tényleg őszinte véleményeket!

Az alsó a tegnapi, a felső a mai tesztem.

Még van 2 nap a nemvártig...tudom, korai, DE hamarabb volt ovum, a 9.napon azért kezdtem el tesztelni :)



[link]


2015. jan. 9. 11:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Inkább csak a csík szélei látszanak...e azok rózsaszinek...
2015. jan. 9. 12:14
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért látsz második csíkot, mert látni szeretnéd.


Minden ilyen kérdésnél felmerül bennem, hogy a majdani gyereknek hogy magyarázza meg az anya, hogy türelmesnek kell lenni, ne követelőzzön, amikor ő maga se tud néhány napot türelemmel kivárni?

2015. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

nem első baba lenne, van már 2 gyermekem

Türelmes is vagyok, de korábban volt ovum és Utrot kell pótolnom,mert progihiányom van.

Dokimtól azt az utasítást kaptam, hogy halvány tesznél már 3X2 használjak...viszont ha nincs baba az utro eltolja a mensit.

Ezért kérdeztelek meg titeket!

Elfogadom, hogy negatív, nem belemagyarázni akarok egy negatív tesztbe semmit. Élőben tényleg látszik a 2. csíkszéle, de akkor biztos az elázás miatt

2015. jan. 9. 12:19
 14/15 anonim ***** válasza:
A felsőn én is mintha látnék valamit!Próbáld meg akkor lefényképezni,amikor már megszáradt,mert az átázás kicsit bezavar.
2015. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg várj 1 napot és reggeli pisiből csinálj egy más márkájú tesztet. mondjuk egy coraxot, hagyd az xepeilt. ha van baba, akkor a corax is kimutatja. nekem a 3. lányomat délutáni pisiből nem várt előtti 3. napon szépen kimutatta. Hátha neked is szerencsét hoz :) sok sikert. amúgy én is látom a felsőn a csíkot, amire gondolsz.
2015. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!