Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges még terhesség?...

Lehetséges még terhesség? Járt már valaki úgy hogy a teszt negatív és mégis baba állt a háttérben?

Figyelt kérdés
Általában 28-30napra szokott megjönni de most késik a teszt meg negatív lett. de tüneteim vannak, hasfeszülés mell duzzanat hasi szurka.

2015. febr. 1. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj 2-3 nap múlva újra.
2015. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetig volt negativ, heti 2teszt. Szoval nem elkepzelhetetlen. 6-7 hetes volt az elso orvosi vizsgalaton.
2015. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha 28napra számolom akkor hétfőn kellett volna megjönnie ha 30-ra akkor szerdán ma teszteltem. de szerdán ismét tesztelek.
2015. febr. 1. 20:41
 4/8 A kérdező kommentje:
első terhességemnél 1hét késésnél teszteltem erős pozitívat
2015. febr. 1. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Második babámnál 5 hetesen még negatívat teszteltem. (Barnáztam is, de egyébként minden terhestünetem megvolt.)

Én nem teszteltem újabbat, hanem vártam még, és azután elmentem nőgyógyászhoz. Vártuk nagyon a babát, és engem kiakasztott volna még 4-5 negatív teszt. Így inkább a dokihoz mentem. Akkor voltam 12 hetes az uh szerint. :)

2015. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most én is ugyanígy vagyok, ahogy Te. 2 napja teszteltem negatívat, mèg 2 napot várok újra, ha addig nem jön meg.
2015. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is úgy gondoltam hogy szerdáig várok ha addig se jön meg csütörtökön tesztelek egyet azt az eredménytől függően megyek dokihoz.
2015. febr. 2. 10:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem tartom valószínűnek, hogy terhes legyek, nem èrzem úgy. Megszakítással védekeztünk, csak a mostani menzim után nem védekezünk már.
2015. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!