Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességem 4-5hetében járok,...

Hajfény kérdése:

Terhességem 4-5hetében járok, volt valaki aki csak vegetált? Semmien kaját nem kívánok, alig bírok enni, éjszaka 3-4felkelek, mert hányingerem van. Hogy lehet túlélni?

Figyelt kérdés

#terhesség #étvâgytalansàg #vegetàlás #éhiség #éjszakai gyakori felkelés
2015. febr. 9. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, majd változni fog. Hogyan lehet túlélni? Hiszen már hetek teltek el! :) Elrepül az idő, meglátod! :)
2015. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,de elvagyok keseredve,mert egész napom evéssel telik,amit erőltetek hiszen semmi nem kell!!!
2015. febr. 9. 07:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek erölteted az evést, ha nem esik jól? Csak akkor egyél, ha éhes vagy, eröltetni értelmetlen dolog.
2015. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, nem kell erőltetni semmit, mert csak rosszabb lesz. Az elején pár kiló fogyás normálisnak számít.
2015. febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem mivel nem tudok tartalmas ételeket enni ezért mindíg éhes vagyok,ha nem eszek akkor meg jön a hànyinger,rosszullét!
2015. febr. 9. 08:15
 6/7 anonim ***** válasza:
4hetes 6napos terhes vagyok. Én sem nagyon kívánom a kaját(főleg, mert én terhesség előtt simán megvoltam úgy is ha egy nap csak egyszer ettem), viszont ha nem eszek, hányingerem lesz. Úgyhogy én mindig próbálok rá figyelni, hogy legalább 1-2falatot mindig egyek, mielőtt rosszul lennék.
2015. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit akkor is kell enni, ha nem kívánod, mert még rosszabbul leszel. Én a 6. héten már kórházba kerültem, mert alig ettem, hánytam, kiszáradtam. Utána próbáltam rendszeresen kicsiket eszegetni, bár rosszul voltam nagyon, de kórházba már nem kerültem és már nem is hánytam. 10 hét alatt 8 kilót fogytam.
2015. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!