Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt mutatja a terhességet?

Ovu teszt mutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
9 napja volt ovulációm, de fáj az oldalam, szurkál már napok óta. Péntekre nem várom. Nem volt itthon teszt, de olvastam valahol, hogy az ovu teszt is kimutathatja a terhességet. Megcsináltam egyet reggeli pisiből és halványan ugyan, de pozitív lett. Szerintetek lehet ez terhesség, vagy ha nagyon halvány (bár szemmel látható), akkor az nem jelent semmit? Még nem nagyon ismerem az ovu teszteket. Köszi, ha segítesz!
2015. márc. 22. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nesze neked vasárnapi zárvatartás...
2015. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hallottam hogy kimutathatja de én nem adnék rá semmit.
2015. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:D Hát jah, de csak kibírom még pár napig valahogy...


Köszi én sem veszek rá mérget, csak nyilván kíváncsi vagyok. :)

2015. márc. 22. 13:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs annyira messze a nemvárt napja ha már 9. dpo-n vagy. Sok sikert!
2015. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elvileg az ovu teszt csak úgy mutatja a terhességet, hogy többször egymás utáni napon megcsinálod, mindig reggeli első vizeletből és ha erősödik akkor elég nagy az esély a babára. Elméletben így van, gyakorlatban még nem próbáltam :-D
2015. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló!!!!! Ezen besírtam.....kész végem van mára!!!!!!! :D :D :D :D :D
2015. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na ezt még nem hallottam, hogy egymás utáni napon kell. Köszi az infót. Mindegy végülis, csinálok majd rendes tesztet, csak fúrta az oldalamat.


Amúgy péntekre, a férjem szülinapjára nem várom, szóval bőven idő előtt vagyok még.

2015. márc. 22. 14:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Rutinos ovutesztelő vagyok, többször van, hogy az ovuteszt halvány pozi lesz akkor is, mikor nincs ovu. Szerintem holnap vegyél egy rendes hcg tesztet.
2015. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ovutesztnél nincs halvány pozi. Max halvány 2. csík. De igen úgy van, hogy ha terhességet akarsz nézni vele, akkor reggel kell, mint a terhességi tesztnél, több napig egymás után, és ha erõsödik akkor lehet terhesség, de csak 50%. Mert a ciklus második felében is kezdenek érni a tüszõk, ami a következō ciklushoz kell! Nekem is mindig van ilyenkor halvány 2. csík és még egyszer sem voltam terhes. Tünet meg bármitõl lehet.Pms, terhesség, vagy csak kaja miatt, vagy csak valami teljesen banális dologra reagál így a szervezeted.Vârj türelemmel. :)
2015. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem mindkét terhességemnél mutatta.

Elsőnél úgy derült ki, hogy 10.dpo-n megkezdtem a tesztelést, és reggel kómásan Lh tesztet vettem elő, jól megörültem, mire rájöttem milyen teszt. Gyanús lett az erős második vonal (mármint a jól látható 2.vonal) ekkor csináltam HCG-t, tök negatív volt, másnap reggel lett halvány pozitív, és kiváncsiságból elöttem egy LH-t is, erősödött, utána még 2 napon keresztül csináltam, és erősödött.


Most pedig már csak az előzmények "igazolása" végett és megint elöbb jelezte, mint a hcg

2015. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!