Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 mm-es petezsákot mutatott...

5 mm-es petezsákot mutatott az uh, de a doki nem tudta megállapítani, hogy méhen belüli vagy kívüli! Ez normális?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy olyan pici, hogy még nem látni, hol van! Aztán sorolta ha valamilyen fájdalmam vagy ájulás vagy ilyesmim van, akkor kórház! Rendesen rám ijesztett! Én azt hittem, hogyha látszik valami, akkor már tudja hogy hol van!
2015. ápr. 23. 13:49
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ha szoktam görcsölgetni, akkor valószínű, hogy méhen kívüli?
2015. ápr. 23. 14:11
 2/25 kloetta ***** válasza:
A hasszurkálás normális, a méhnövekedés okozza, tompa görcs is normális, ha csak max 1-2 percig érzed. Erős, hosszan tartó görcs, fájdalom nem jó jel. Vérzés esetén ha csap 1-2 csepp akkor is rögtön doki.
2015. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már látja akkor tudnia kéne,hog, hol látja. Lehet elmennék másik dokihoz
2015. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ha azt látja, hogy 5 mm a petezsák, akkor látnia kellett, hogy belül vagy kívül.

Menj el holnap egy másik orvoshoz.

2015. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ez ugye valami vicc... Nem tudja megallapitani, hogy a mehben latta vagy a petevezetekben?
2015. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Most komolyan!!! Én sem értem ezt az egészet!!
2015. ápr. 24. 08:01
 7/25 A kérdező kommentje:
Annyit mondott ha probléma lépne fel, akkor be lehet feküdni a kórházba! Meg így mondta, hogy azért szedhetek magzatvédő vitamint!
2015. ápr. 24. 08:03
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 mm-es a petezsák, és egyértelműen megmondta méhen belüli, és minden rendben van.

Szerintem keress másik orvost, ha ennyire nem biztos a dolgába.

2015. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Örülj neki! Én már egy hete járogatok vissza! Múlt héten még semmit nem látott! Most hüvelyin már látta! Lehet, hogy sejti, hogy méhen kívüli, csak nem mondja meg egyértelműen! Inkább mint hogy be küldene kórházba, várjak, hátha otthon rosszul leszek!!! Ez nagyon gáz!!!!
2015. ápr. 24. 11:24
 10/25 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy? szerintem is fel kellene keresned egy másik dokit.
2015. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!