Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hónapja szültem, azóta még...

7 hónapja szültem, azóta még nem jött meg.2 hete volt tojásfehérje szerű folyásom, azóta görcsölgetett a hasam alja, fájt a derekam, de nem jött meg. Volt valaki így?

Figyelt kérdés
1 hete 2 naponta halvány rózsaszín valami, de nem jött meg! Babám még szopizik de már nem olyan intenzíven.
2015. ápr. 30. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
terhességi tesztet azért csinálsz havonta egyszer? Vagy védekeztek, mert nekem egyszer jött meg, utána görcsölgetett, aztán már ott is volt a kistesó. Mondjuk mi terveztük is hogy hamar legyen, de azért meglepi volt, hogy a hó eleji rutin teszt pozi lett :)
2015. ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 2. hónap, h látok PÉ-re utaló jeleket magamon, de nem jött még meg. Terhes nem vagyok é én is szoptatok. 10 hós a kislány
2015. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eddig nem csináltam tesztet mert, vigyáztunk mindig de most egy kicsit már bepánikoltam..., holnap mindenképp csinálok tesztet!
2015. ápr. 30. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen még februárban,hasonló volt mikor a kisfiam fogant. Nekem sem jött meg persze 2 hét múlva! én is szoptatok.9 hós a babám. mi védekezünk,így tesztet nem szoktam csinálni. :)
2015. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!