Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik mostanában /nemvárják/...

Akik mostanában /nemvárják/ vannak tüneteitek?

Figyelt kérdés
Esetleg teszteltetek már? Görbét is csatoljatok már létszi?Köszi szépen
2010. febr. 23. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
MI a kérdés? :-)
2010. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Mikor kellene megjönie neked?
2010. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló!Először is gratulálok a +tesztekhez!Volt vmi tüneted?

Én 26ra nem várom.Ebben a hóban nem mértem hőm,úgyhogy görbét nem tudok csatolni.Valószínű 13án volt peteérésem mert erősen szúrt a hasam.Aztán hétfő meg kedd reggel volt egy pici rózsaszínes folyásom,amit nem tudok minek betudni.A mensi előtti barnázgatás még nem jelentkezett,helyette van krémes folyásom.Tesztet még nem csináltam.Talán csüt-pénteken ellövök egy 10eset.Te mikorra nem várod? Tüneteid?Görbéd van?

-@-

2010. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én holnapra nem várom,csak az érdekelt volna,hogy akik holnapra,vagy mára várták teszteltek e már és,hogy van e valamilyen tünet?
2010. febr. 23. 12:46
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem a tüneteim a következőek:folyás egyátalán semmi csak vizes érzés,nagyon gyakori pisilés,fáradság.

Görbém az elég fura

[link]

2010. febr. 23. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező!Holnap már nyugodtan teszt reggel,a 10es kimutatja!Sok sikert,szorítok.Jah,terhesgörbés voltam:-)Magas hő,zárt nehezen elérhatő méhszáj,cici bedurranva.Ennyi jele volt meg néha has szurka.
2010. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a 10es,a 25ös is.Nekem 1nappal előtte az lett pozi.
2010. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teztelj!!! Nagyon gyanus a gorbed drukkolok! Nekem 4 nappal mensi elott kiutatta a teszt, delutan!
2010. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!