Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos "védekezés",...

Megszakításos "védekezés", teherbe esés nélkül, jelenthet meddőséget?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve így védekezünk és nem estem teherbe, pedig folyamatosan azt mondják, nem biztonságos. Vajon jelenti azt hogy meddő vagyok vagy a párom páromál van probléma?
2015. máj. 6. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem , majd Ha 1 évig minden alkalommal beléd élvezett és akkor nincs baba, na akkor tenném fel ezt a meddőség témát.
2015. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Az első barátommal anno mi is így védekeztünk, és nem lettem terhes. Azóta a második gyerekemet várom. A volt barátomnak is lettek gyerekei (nem ő lett a férjem), így egyikünk sem meddő. Csak mázlink volt annak idején,hogy nem történt "baleset" (két évig tartott a kapcsolat).
2015. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Nem biztonságos,de van akinek szerencséje van!
2015. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

2 évig így "védekeztünk". (Nem lett volna tragédia, ha besikerül a baba.)

Egyszer sem lettem terhes, csak már amikor tudatosan élesben ment a dolog. Van, amelyik férfinél nincs előváladék.

2015. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi 6 évig"védekeztünk így"... aztán kiderült, hogy felesleges volt. Nem jött volna össze a baba amúgy sem.


De nem életbiztosítás az tuti. Nem ezt csináltuk volna, ha nem úgy vagyunk, hogy "nem gond, ha összejön"

Aztán mikor valóban próbálkoztunk, kiderült, hogy problémák vannak.

De megoldódott. Most 5 hónapos a pici.

2015. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Az előváladékban amúgy nincsen spermium,csak sikosító funkciója van.Azért mondják,hogy elvileg lehet benne...mert a biztonság kedvéért.

Egyébként 2 évig csináltuk így,mert nem lett volna baj ha besikerül,de nem estem teherbe.Mikor élesbe ment akkor a második hónapba sikerült.

2015. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
en 4 even keresztul nem vedekeztem se gogyszerrel , semmivel es nem estem teherbe , viszont most hogy szeretnenk babat , most sem esek teherbe
2015. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bennem is hasonló kérdés vetődött fel az utóbbi időben, 6 éve védekezünk így... :/
2015. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4 évig nàlunk is működött, aztàn nem tervezetten baba is lett belőle.Ugyanezt a kérdést én is sokszor tettem fel magamnak.
2015. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2,5 éve így "védekeztünk" és nem lett baba belőle. Az első éles hónapban terhes lettem. Tehát nem vagyok meddő pedig 2,5 évig nem estem így teherbe, de ahogy éles lett a helyzet, akkor meg elsőre.
2015. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!