Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos "védekezés",...

Megszakításos "védekezés", teherbe esés nélkül, jelenthet meddőséget?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve így védekezünk és nem estem teherbe, pedig folyamatosan azt mondják, nem biztonságos. Vajon jelenti azt hogy meddő vagyok vagy a párom páromál van probléma?
2015. máj. 6. 17:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Mi 5 évig védekeztünk így, néha volt is egy kis baleset...de nem estem teherbe. Most 3 hónap próbálkozás után pozitív tesztem lett. Egyébként én is sokszor feltettem ezt a kérdést magamnak, kicsit aggódtam is. Nyugi :)
2015. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2015. máj. 7. 12:35
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne izgulj szerintem se. Mi 9 évig "védekeztünk" így, és egyszer sem lettem terhes. Bennem is sokszor felmerült, hogy mi van ha valami baj van, és ha akarjuk, akkor sem jön össze a baba. Hál istennek nem így lett. Mikor szerettük volna, az első hónapban megfogant a lányunk. Ma már 14 hónapos nagy csaj :-)
2015. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!