Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem?

Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

29. napon vagyok (általában 30/31 naposak a ciklusaim, a ma reggeli ovu teszt (jósként használva) olyan pozitív, hogy majd' leugrik mindkét csík a tesztről :D

Ez pedig a ma reggeli hcg tesztem. Én látok valamit, kíváncsi vagyok, hogy ti is látjátok-e.

Íme:

[link]



2015. máj. 9. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez egy tökéletesen negatív teszt egyenlőre.

De ettől függetlenül még bármi lehet, mert korán teszteltél, vár még pár napot.

2015. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Negatív. De valami mintha lenne ott amúgy de erre nem fogom azt írni, hogy olyan csík aminek lennie kellene mivel nem is látszik rendesen. Majd csinálj másikat pár nap múlva. :)
2015. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ezen meg szellemcsikot sem latok.
2015. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez totál negatív, pár nap múlva csinálj egy újat, még korai. Ha nem kell vadászni, hanem ott van, na akkor pozitív!
2015. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Az ember, ha nagyon várja, és már nagyon régóta, akkor képes odalátni olyat is, ami nincs ott. Ilyenkor kell egy (vagy több) külső szem, aki visszarángat a valóságba.

Köszi még egyszer.

U.i.: Ha érdekel titeket, akkor leírom a teljes történetemet. Meg majd azt is, hogy alakult a mostani helyzet.

2015. máj. 9. 10:06
 6/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, sokan aterezzuk a helyzetet, amiben vagy, es drukkolunk.

A tortenetedet nyugodtan ird meg.

2015. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Szóval a történet röviden:

Kb. 7 éve próbálunk egy bébit összehozni, évekig nem aggódtunk, nem sürgettük, csak vártuk csendben. Aztán ahogy erősödött a gyerek utáni vágy, elindultunk ... nőgyógyászati kivizsgálás nálam ... minden szuper, kivizsgálás páromnál ... ott is minden szuper. Megint 1 év és baba sehol. Aztán kiderült, hogy IR-em van, gyógyszereket nem bírtam szedni, keményen tartom a diétát, így szépen javult. Baba még mindig sehol.

Aztán tavaly novemberben nem jött meg, és életemben először pozitív lett a tesztem, aztán két nap múlva jött a mélyrepülés. Vérezgetni kezdtem, orvoshoz mentünk aztán másnap reggel már jobb petevezeték és baba nélkül ébredtem :( Méhen kívüli volt.

Azóta újra várjuk, hogy a csoda megint bekövetkezzen. Azért teszteltem, mert ugyanolyan terhességi tüneteim vannak, mint novemberben.

De most nincs más hátra, mint várni még néhány napot és bízni a csodában.

2015. máj. 9. 11:00
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]



Ott van de nincs színe

2015. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi, legalább mostmár tudom, hogy nem képzelődtem. :-) Sajnos azt én is látom így előben, hogy nincs színe, inkább szürkés.

Pár nap múlva kiderül, majd jelentkezem.

2015. máj. 9. 20:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, szorítok nagyon! Elképzelni se tudom milyen lehet ennyi évig várni, nálunk még "csak" félév és már kivagyok tőle :(
2015. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!