Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január óta nem védekezünk a...

Január óta nem védekezünk a férjemmel, de a baba eddig még nem sikerült sajnos! Mostmár aggódok, vagy nem kell még? Érdemes lenne szednem valamit (gyógyteát ne írjatok, azt nem bírom inni)?

Figyelt kérdés
Megyek nőgyógyászhoz is, de kíváncsi vagyok.
2008. aug. 29. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Na ez semmi!nem aggodni!

Én két év után nődokinál kaptam gyógyszert azt fél évig szedtem, aztán még 3 hónapig többet és jött a baba, most 25. héten vagyok..

Apárod is mehet vizsgálatra, te pedig szedhetsz napi 1 E-VITAMINT, meg ihatsz napi egy kupak EZÜST KOLLOIDOT-herbáriákban van. Én ezt kezdtem el az végén amikor már kezdtem feladni és sikerült...lehet együtt kellett minden hatóanyag, de lehet hogy a doki gyógyszere segített ( bromocriptin, closty,..)

2008. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szió! mi februar ota nem vedekeztunk. nodoki engem a vizsgalatok utan (mindent rendben talalt) hőmérőzésre fogott (minden reggel felkeles elott meg kellett mérni a hőmet), és mellette javasolta a mastodynon nevu homeopatias szert (semmi hormon, vagy ilyesmi, tiszta gyogynoveny, bar rendben volt minden), miutan az nem valt be, elkezdtem a clostyt szedni, és az elso closty utan teherbe estem.


a velemenyem az, hogy anelkul, hogy nem egyeztetsz a nodokiddal semmit se szedj.


tudom milyen, amikor jon a nemvart menzi, és mar a masodiknal magamat hibaztattam (a parom is kerdezte, hogy nem kene e NEKI elmenni),de igazaból egy hazasparnak rendszeres szerelmeskedes mellett egy honapban 20% eselye van a teherbe esesre.

2008. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megyek nőgyógyászhoz, már csak az éves vizsgálat miatt is...aztán kíváncsi vagyok ő mit mond majd! Nektek pedig köszönöm.
2008. aug. 29. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom,próbáld ki a cickafarkfű és a palástfű teákat.Itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról.
2008. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én javaslom a dokit. Mi 9 hónapja próbálkozunk és én már az elején szerettem volna egy átfogó vizsgálatot (30 éves vagyok), de egyik doki sem engedte. 9 hónap után kiderült, hogy velem minden rendben (?), de a férjem eredményei nem lettek jók. Na most az urológus közölte, hogy kb. 3 hónap, amíg a férjem eredményein javítani lehet. Tehát nálunk elszállt egy év ...
2008. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!