Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ha menszi...

Terhes lehetek ha menszi második napján és ahogy elmúlt a hatodik napon voltunk együtt? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Menszi utàn vagyok 15nappal. 4napja mindjàrt megjön érzés, ma is belenyilalgat. Szedek folsavat pàr hete.

2015. máj. 12. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim válasza:
Ahogy elmúlt, plusz 6 nap már veszélyes kategória, nem érdemes vele kísérletezgetni. Lehetsz, van rá esély. Vegyél tesztet, az tud többet mondani.
2015. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy mutatna még bàrmit is a teszt. Korai lenne tesztelni. Most is nyilall a jobb oldalon.
2015. máj. 12. 14:30
 3/77 anonim ***** válasza:
én ugyaigy vagyok....a menzesz utolsó napján voltunk a párommal együtt védekezés nélkül, természetesen ezt igy akartuk , talán baba lehet belőle, mert ő másképp ritkán tud csak hazajönni....nekemis nyilallgat, tegnap éjjel pozitiv csak halvány x epil de ma reggel negativ ugyanaz a teszt.... 10-14 nappal már mutatni kell ha halványanis de a teszt jelzi, csináld meg ha neg ne keseredj el majd később megismétled..mensiig van idő gondolom
2015. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:
Nem merek még tesztelni félek, hogy csalódàs érne. Te is így jàrtàl, akkor most màr kivàncsi vagyok. A 11. napon jàrok. A 15-öt a menszi első napjàtól szàmoltam. Àllitólag még nincs elegendő terhességi hormon ami a teszt még kimutatna. Hanyadik napon teszteltél pozit? Most is nyilalgat lent.
2015. máj. 12. 20:33
 5/77 anonim ***** válasza:
énnekem tegnap éjjel lett poz halványan, jol látható mostis a teszten,de az összes többi meg negativ ...hát valami van az tuti mert a cicimbe feszül és a hasam nyilall szurkál és ilyenek, no meg a hus szagától öklendeztem meg a haltól is,pedig imádom...reggelente van fura érzés a gyomromban, tehát én is kiváncsi vagyok,de én tesztelek holnap.. ha neg akkor még várok és ismét teszt :)
2015. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:
Nekem még ennyire nincs tünetem cs a hasam alja fàj picit, néha bele-bele szurkàl. Neked mennyi idő telt el, az együttlét óta? Nekem ez lesz a harmadik próbàlkozós hónap. Ilyet egyik hónapban sem tapasztaltam.
2015. máj. 12. 21:43
 7/77 anonim ***** válasza:
28.-án menzeszeltem de immel ámmal, valószinű olt baba csak a menzesz kivitte , késői beágyazódás miatt...orvos mondta,,,, nekem patakokban ömlik amikor megjön most meg tisztaségi betét volt csak....na de--2.-án 3.-án tudtunk csak együtt lenni a párommal tehát csak arra a napokra tudok alapozni...a tesztem meg tegnap éjjel lett olyan amilyen de most meg semmiylen..de kiváncsi vagoyk...tehát énis várok :) amugy nekem a 4. lenne
2015. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
mármint a 4. babám várnám!! van 3 ördögfiókám! :)
2015. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
Nekem is 28-àn jött meg. Mi màsodik napon és 3-àn vasàrnap voltunk együtt. Meg azóta 2szer. Akkor majd írj, h mi lett.
2015. máj. 12. 22:27
 10/77 anonim ***** válasza:
Megirom mindenkepp...most reggel akartam tesztelni az elso pisibol de olyan kómásan ebredtem hogy elfelejtettem :) hát neked annyival szerencsesebb es tobb eselyed van hogy tobbszor tudtal a paroddal egyutt lenni...de csinalj tesztet en is kivancsi vagyok..
2015. máj. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!