Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ha menszi...

Terhes lehetek ha menszi második napján és ahogy elmúlt a hatodik napon voltunk együtt? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Menszi utàn vagyok 15nappal. 4napja mindjàrt megjön érzés, ma is belenyilalgat. Szedek folsavat pàr hete.

2015. máj. 12. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:

[link]


Az ures a tegnapi a masik a ma reggeli de szerintem hibas a teszt..majd holnap csinalok masikat.

2015. máj. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 A kérdező kommentje:
X-epiles dupla tesztekre olvastam, hogy hibàs széria. Sokakat becsapott, igaz àrban jobb. A pozitív csíkos lett üres? Lehet veszek én is ma egyet :) Egyébként 7. naptól termelődik a hcg hormon, szóval lehet mutathaz vmit a teszt.
2015. máj. 13. 10:48
 13/77 anonim ***** válasza:
3 fele teszt halvany pozi lett es a melleim feszulni kezdtek eleg rendesen ma...muti majd a teszted :)
2015. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
Ez nem.x epil
2015. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
na csináltál tesztet? :)
2015. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 A kérdező kommentje:
Vettem ma tesztet. Holnap reggel fogom megcsinàlni, úgy biztosabb eredmény lesz. Majd megírom.
2015. máj. 13. 23:00
 17/77 A kérdező kommentje:
Megcsinàltam a tesztet és egy szép naaagy negatív lett. :( Nem csinàlok többé tesztet. Mindig ez a csalódàs. vagy lehet, h a pàrom(35éves) spermài nem elég fürgék màr?
2015. máj. 14. 09:01
 18/77 anonim ***** válasza:
Ne csuggedj..csinalj par nap mulva meg tesztet..es ha elmarad a menso akkor meg mindenkepp..en mpst csinaltam a tesztem.elfutottam a patikaba gyorsan ..van egy nagyon halvanyam..erosodnie kell par nap mulva...es az en parrom 48 mult en 32 ...mindig lehet eletkepes sperma..csak sokat szamit az eletmpd..habar az egezseges eletmpdot a paromrol elmondani nem.lehet :) szurkolok neked
2015. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:
Türelmetlen vagyok cs màr szeretnék. Szedem a folsavat, meg a gravidàt és ez az eredménye. Ez a harmadik hónap, h próbàlkozunk. Jó lehet feszült is voltam mostanàban.
2015. máj. 14. 10:18
 20/77 anonim ***** válasza:
Nekem a menzesszel.ment el egy baba a mult honapban..en is varom mar hogy osszejojjon..renelem.nem a hulye tesztek vernek at..de feszul a hasam az biztos...azrrt nekiallok a vitaminnak en is..osszejon neked is...lehet kesobb fogant.
2015. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!