Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalhatok minimális...

Tapasztalhatok minimális "tojásfehérje" nyákot akkor is ha létrejött a terhesség?

Figyelt kérdés
Ma lenne ovum, néztem méhnyakat, nagyon fent van és továbbra is kemény. Egy kevés tojásfehérje nyákom volt, de már inkább csak fehéres folyás. Szerintetek? Kb. 10 napja voltunk együtt, de elméletileg nem volt akkor ovum. Hanem most lenne...
2015. jún. 24. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem igen!! Anno nekem is volt 😀
2015. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg? Olyan fajta, aminek ovukor kellene lenni? Mert most teljesen tanácstalan vagyok. Volt nagyon kevés tegnap reggel és utána se semmi. De megmondom őszintén, tesztet meg azért nem merek most venni, mert vagy pont nem mutatnának semmit (se ovu, se hcg teszt), vagy olvastam már olyat, hogy terhességkor reagál az ovu teszt és ez fordítva is igaz. :/ És most nem tudom melyik az esélyesebb.
2015. jún. 25. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!