Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most lenne a menszesz időpontj...

Most lenne a menszesz időpontja,4-5napig barnáztam ami szinte csak papíron látszott, aztán 2nap volt pirosas barnás pecsét (kb mint egy 50-es), azt hittem meg is jön. De most már a papíron sem látszik semmi. Érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Kistesót szeretnénk. Hőm 37 körül mozog és sűrűn járok pisilni.Volt a héten egy 2és fél napos autóutunk,külföldön élünk,közrejátszhat az idegeskedés is? Hasam csak néha fáj picit.

2015. jún. 29. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha felmerül benned a terhesség lehetősége, tesztelj.
2015. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem nem valami komolyabb gond,ideges vagyok. Már akartam tesztelni,de azt hittem megjött reggel. Holnap tesztelek. Járt valaki így?
2015. jún. 29. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha babat akartok, es nem jott meg rendesen, akkor rogton tesztelne kellett volna.

Lehet, hogy vetesles, de lehet, hogy csak progeszteronhiany, ami szinten vetelest okoz, ha nem szedsz ra rogton gyogyszert. Illetve lehet meg hematoma, es az is elviheti a babat, ha rossz helyen van, es te nem fekszel.

2015. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

en ugyan igy jartam. terhes voltam. aztan a 12 heten elveteltem.ugyhogy minell hamarabb vegyel tesztet es irany az ugyet.

azert drukolok hogy ne vegezd ugy mint en.

szoritok hogy minden rendben legyen..

2015. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj, amint tudsz! :) Irj majd, mi lett. Hasonlo helyzetben vagyok en is, annyi, hogy nagyon extra halvany tesztjeim vannak, amit inkabb negativnak mondanek, de nem jött meg meg, igy varnom kell, mi lesz ebböl.. en csak rozsaszinezek, es az is nagyon keves.
2015. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett kéérdező?
2022. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!