Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keresek olyan adatod, statiszt...

Keresek olyan adatod, statisztikát, ahol leírják, hányan estek teherbe az előváladéktól? Annyian kérdezik itt, hogy kíváncsi lettem!

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Én az első babámmal így lettem terhes. A másodikkal nem, mondjuk rajta dolgoztunk is két évig.
2015. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
én meg a másodikkal lettem igy terhes...
2015. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is sikerült már így terhesség.
2015. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

[link]

A Pearl-index szerint 100 megszakításos védekezést alkalmazó nőből 30 teherbe esik.

2015. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
de ez csak azért tűnik soknak, mert szerintem csak arról van szó, h nem vette ki időben, mert ennek az előfordulása gyakoribb jóval, mint az előváladákos szitu..
2015. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Utolsónál a pont!!!!!!
2015. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
6 évig csináltuk így, mondjuk nagyon fegyelmezett ilyen téren a férjem, szóval soha nem ment el bennem. Amikor akartuk, a 3. ciklusban jött össze.
2015. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy az 1es írja.

Én is így lettem terhes első babával, kis tesó meg nem akar jönni már 6 hónapja. Pedig rajta vagyunk a dolgon :D

2015. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" A Pearl-index szerint 100

megszakításos védekezést alkalmazó

nőből 30 teherbe esik."


Egyreszt ehhez tegyuk hozza, hogy egy év rendszeres szex utan igaz ez a dolog masreszt termeszetesen benne van az elfelejtette kivenni idoben esete is. Ahogy a pearl indexben a guminal is benne van a szakadás ès a gyogyszernél is a nem előirasszerű hasznalat.


Szoval ha valaki mindig idoben kiveszi, valamint ovulacio környékén nem szexel akkor bőven nem 30 az a 30...


Na mondjuk tiniknek nem való, mert a gumi még akkor is jobb és az betegség ellen is véd.

De 20 éves kor utan amikor nem akkora gond ha becsuszik akkor miert ne?

2015. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Imádom mikor arra fogják, hogy mert az előváladék. Dehogy az előváladék. Annak tényleg annyira minimális az esélye. Főleg, hogy az előző ejakulációból lehetnek ott spermiumok. Az előzőből! Szóval maradjunk annyiban, hogy a párom az 5 év alatt mindig időben kivette. És nem is lettem terhes mellette.
2015. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!