Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén, miért terjesztitek,...

Őszintén, miért terjesztitek, hogy előváladéktól teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
A pisi kimossa onnan a spermát, kizárt, hogy valaki így legyen terhes. Szerintem a valóság az, hogy az illető nem rántja ki időben, így jön létre a nem kívánt baba. Mindenki ezt fújja itt, de példát senki sem tud.
2015. ápr. 12. 13:48
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
98%
Mert lehet.
2015. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
79%
Azért kérlek szépen, mert tartalmazhat életképes spermiumot, nekünk így sikerült összehozni az első gyerkőcünket. Mellesleg nem egy nőgyógyásztól hallottam már, hogy ugyan minimális az esélye, de lehetséges.
2015. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Utolsó, valószínű a párod nem figyelt.
2015. ápr. 12. 13:52
 4/34 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy Kérdező?

Jártál bioszra?

2015. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ha kicsi is az esélye, valóban lehetséges.


Így fogant a legjobb barátnőm kislánya is, csak ők mondjuk nem 16 éves tinik voltak, hanem már házasok, és az első megdöbbenés után tudtak örülni meglepetés a babának, mert pár év múlva amúgy is szerettek volna.


Már sajnálom, hogy nem mentettem el az olyan kérdések linkjeit, ahol hozzászólók (férfiak és nők egyaránt) leírták, hogy megszakított közösülés (és nem elbénázott megszakított közösülés!) mellett fogant gyerekük. (Emlékszem egy hölgyre, akinek történetesen ikrei születtek egy ilyen "akcióból").


Azért néhány hozzászólás a példa kedvéért:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__25..

2015. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%

te is így születtél

nyelt volna le anyád

2015. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Kimossa a pisi?! Ne nevettess:)))
2015. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
A pisi kimossa a spermat????
2015. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjatok, nem erdemes vitazni a kerdezovel, mert jobban tudja. Viszont, ha ilyen okos, akkor miert teszi fel pont itt a kerdest. Nem is tudom.
2015. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
24%
Igazából én se hallottam még ilyenről, szeirntem biztos hogy túlzás az az adat, amit szoktak mondani, hogy 100ból 35 nő teherbeesik megszakítás mellett. Mi 4 évig szexeltünk megszakítással a férjemmel és sosem volt baba. Amikor már nem szakíottuk meg 2szer is egyből összejött. Tény, hogy tuti teherbe lehet esni úgyis és nagyon nem ajánlott olyannak aki elvetetné, de hogy nagyu esély van úgy teherbeesni az biztos nem igaz.
2015. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!