Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párom anyjának volt egy...

Ha a párom anyjának volt egy ikerterhessége (de a párom nem iker), akkor, ha majd teherbe esek nagyobb-e az esélyem az ikerszülésre?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor lehet ha az én családomban anyai ágon volt ilyen?
2007. nov. 5. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az ikerterhesseg anyai agon megy tovabb...tehat ha a parod anyuja iker volt akkor az nem befojasolja azt, hogy neked nagyobak az eselyeid. Ha ikreid lennenek akkor tuti nem emiatt. En iker vagyok...az en lanygyermekemnek van ra nagy eselye, hogy ikrei legyenek.

2007. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nagyobb az esélye az ikerterhességnek mint álltalában.A párod az anyukád génjeit is örökölte,a gyermeketek is örökli,szóval előfordulhat.De lehet,hogy csak majd nagyon előrenyúló ágon fog öröklődni(monsjuk unokánál,dédunokánál).
2007. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy a kiskönyvbe felveszik, pedig nálunk "csak" a párom nagymamjánának voltak iker testvérei. Mépgis azt mondták, hogy esélyes vagyok iker babákra.

egy 9 hetes kismama

2007. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nalunk senki sem iker es a ferjemnel sem.elso tehessegem iker terhesseg volt 2 fiuval,az egyiket sajnos nem tudtak megmenteni.8 honapos a fiam,es ma tudtam meg hogy ket kislany van a pocimban.ritka,de ilyen is elofordulhat.nemtudom mennyire fugg attol h anyosodnak volt ikerterhessege,az hogy neked is lesz-e.szerintem nagyon keves az esely ra,persze nem kizart.
2007. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!