Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel a menstruáció...

Egy héttel a menstruáció előtt a labor kimutatja az esetleges terhességet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert reggel rosszul lettem (ájulás,ömlött rólam a víz,hasmenés) és most megyek az orvoshoz egy teljes kivizsgálást kérni.Nem tudom mi lehet a bajom és mivel babát szeretnénk, félek nehogy baja legyen, ha netán terhes vagyok.Remélem azért érthető voltam.
2010. márc. 9. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mutatja még ki de minden vizsgálat elött szólj hogy terhes lehetsz!:)
2010. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A beágyazódás előtt (a fogantatás után 7-12. nap) semmi sem mutatja ki a terhességet.
2010. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyomorrontás vagy vírus. Most megint sokakon átment a hányásos-hasmenéses vírus.

Teázz, főleg kamillával, természetesen cukor nélkül, mert a cukor fokozza a hasmenést. A kamilla fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatású. Mellette háztartási keksz, vagy üres kifli javasolt. A legfontosabb a folyadék utánpótlása, nehogy kiszáradj. Így hamar átvészeled.


A terhesség fennálásának lehetőségét mindenképp említsd meg, főleg, mert lehet kapsz valamilyen gyógyszert, bár ilyenkor nem szoktak. De ha még 1 heted van mensiig, akkor még csak a napokban fog beágyazodni, így még igazán nincs "összekapcsolódva" a szervezeteddel.


Mindenesetre jobbulást.

2010. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik az epémmel van baj, elküldött az orvos hasi ultrahangra, laborba.
2010. márc. 11. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!