Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jún.24-én volt missed abpm....

Bettyke526 kérdése:

Jún.24-én volt missed abpm. Júl.18-én megjött a menzeszem, tegnap és ma reggel halvány pozitív lett a terhességi tesztem. Kicsit fáj a hasam alja. Lehet baja a babának? Rögtön menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell , ha mas tunet nincs pl verzes.

Remeljuk minden rendben lesz :)

2015. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Más tünetem nincs hála,vettem be magneb6-ot és pihenek.Csak félek nehogy baj legyen mint 2 hónapja.
2015. aug. 16. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem mondta a doki, hogy csak 2 mensi/3 hónap múlva lehet próbálkozni? Én még ránézni sem mertem férjemre... :( Ettől függetlenül, az egyik ismerősöm is azonnal teherbe esett missed ab után. Azóta már 6 hónapos. Szerintem azonnal menj dokihoz! Engem úgy engedett el, hogy amint teherbe esek, azonnal menjek. Sok sikert! Drukkolok!
2015. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem terveztük így alakult.De köszönöm a biztatásod.Megyek orvoshoz holnap hívom.Remélem minden rendben lesz.
2015. aug. 16. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos oké lesz
2015. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hasfájástol semmi baja nem lesz, magnosolvot igyál abban sok a magnézium.

ha vérzés nincs akkor ok, nekem is folyton fájt, fáj a hasam

2015. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Már nem fáj a hasam hála.Orvoshoz csak a jővő héten tudok menni mert szabin van.Sokat pihenek és nem stresszelem magam,hogy nehogy baj legyen.Csak hát nem könnyű elfelejteni ami nemrég történt velem.De most nem lesz semmi baj tudom.
2015. aug. 17. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!