Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Junis 16. -án nagyon finomat szerelmeskedtünk. Pár napra rá émelygés, hányinger, hányás, Alhasi fájdalom, Gondoltam pete érésem van csak hát nem szoktam hányni meg szedülni. Na szóval Augusztus 3. -án csináltam egy tesztet ami haloványan de pozitív lett kora délutáni pisiböl! Persze nem hagyott nyugodni este meg ismételtem es negatív be tudtam a HCG-nek gondoltam. A rá következő napokba teszt hadsereget vettem es negatív negatív. Erre Augusztus 07. -én teszteltem megint délutáni pisivel pozitív halványan. Nemtoom jövőhét péntekre kaptam időpontot a dokihoz.

2015. aug. 8. 15:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
terhes vagy
2015. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kéne megjönnie a menstruációdnak? Ha nem késik még, akkor addig ne tesztelj.

Lehet kémiai terhesség is. Ezt abból gondolom h volt halvány teszted, de nem erõsödik. Ha korai terhességed lenne, nem sok mindent látna a doki, hacsak nem küld vérvételre. Szex utáni pàr napon belüli hányás stb inkább valamilyen betegségre utal, pl. egyszerū gyomorrontás. Ha akkor esetleg megfogantál volna(nyilván annak is kell idõ), akkor is 7-10 nap a beágyazódás és utána kezdi el a HCG-t termelni a szervezet, amit majd kimutat a teszt. Ha azóta nem volt védekezés nélküli szex és reggeli egyértelmū pozi, akkor nem vagy terhes, vagy nem lett sikeres a terhesség megmaradása. Ugyanis azóta eltelt több mint 20 nap, mutatnia kellene a tesztnek.

2015. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj holnap reggel, ha pozi akkor valószínū h sikerült és meg is marad.
2015. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Augusztus 09.-10.-én kell megjönnie...

Nemtudom rengeteget csalódtam már és rengeteg tesztelésem volt egyik se volt még haloványan se pozitív csak most!!

2015. aug. 8. 15:34
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, két évet vártam a pozi tesztre. Hát ha holnap kell megjönnie vagy holnapután, akkor sztem tesztelhetsz holnap reggel. De csak ha ékszaka nem jársz ki sokszor pisilni. :) Drukkolok neked, ja ha pozi akkor ne tesztelj többet,mert kiidegeled magad. Úgyis mész pénteken dokihoz.
2015. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kiváncsi vagyok h milyen is a halvány teszted, mert láttam már olyat h az anyuka azt mondta h halvány, de közben olyan szép erõs volt h majdnem leugrott a tesztrõl....
2015. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Szívesen feltőltöm csak hogy nem vagyok jártas itt..????
2015. aug. 8. 16:10
 8/26 A kérdező kommentje:
2015. aug. 8. 16:16
 9/26 A kérdező kommentje:

Na sikerült a képeket megmutizzam..:)

Az Első az az Augusztus 3.-i

Ez a kép meg tegnapi..


[link]

2015. aug. 8. 16:23
 10/26 anonim ***** válasza:
Ez nem predictor early veletlenul? En pozitivnak latom, de et a fajta teszt rengeteg embert csapott mar be, tobbek kozt eleg sok ismerosomet. Ha nem jon meg akkot tesztelj egy masik fajta teszttel!
2015. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!