Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátrahajló méhem van, és...

Hátrahajló méhem van, és peteéréskor fáj a szeretkezés. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Eddig nem foglalkoztam vele mert nem akartunk még babát, de most, hogy már szeretnénk elgondolkodtam, hogy hogy lehet úgy teherbe esni ha olyankor nem tudunk együtt lenni. Olyan érzés olyankor mintha valamit "leakarna törni" odabenn. Más is van így vagy én vagyok ilyen "selejt"?
2015. szept. 22. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális az orvosom szerint. Nekem is hátrahajló a méhem és a peteérést is általában megérzem.Olyankor még ülni is rossz. Nekem azt mondták,hogy ha peteéréskor érzem a fájdalmat akkor is próbáljunk meg együtt lenni.Bár nálam még van probléma uh. ez miatt sem szabad egy hónapot sem kihagyni.
2015. szept. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló méhem van, orgazmusnál elképesztően görcsöl a hasam. És fájdalmas hátulról.....

3 gyerekem van, mindhárom elsőre sikerült 32-35 éves korom között

2015. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van, most vagyok 8 hetes terhes, a harmadik hónapban sikerült a baba, nekem azt mondta a doki, hogy a kutya póz a legbiztosabb a hátrahajló méhnél, és utána hason kell feküdni min.30 percet. Sok szerencsét :)
2015. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!