Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hatásos a Clostilbegyt tabletta?

Hatásos a Clostilbegyt tabletta?

Figyelt kérdés
Felírta nekem a nőgyógyász beszedtem úgy ahogy mondta vissza mentem uh-ra,azt mondta 2db 13mm petesejtet lát a baloldali petefészekben és 1db 12mm a jobb oldaliban hozzá tette hogy hétfőtöl legyünk együtt sokat a férjemmel ez volt 2015.09.24-én. Az lenne a kérdésem hogy használ az első gyógyszeres kúra vagy esetleg meg kell majd ismételni?

2015. okt. 3. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Peteérést jó hatásfokkal csinál. Innentől kb. 20% a teherbeesés esélye, ha egyébként minden más is klappol - de nem tudom mit értesz 'használ' alatt. Ha sikerül a peteérés, a gyógyszer végrehajtotta a dolgát, de ez még messze van a sikeres teherbeeséstől.
2015. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vérvizsgálatok eredményei jók lettek. Már 1 éve próbálkozunk a férjemmel de semmi :(
2015. okt. 3. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok más miatt is késhet a baba... ezerféle probléma lehet sajnos. Egy év után már rendes kivizsgálás kéne. Sperma a párodnál, nálad hormon, 3. és 21. napi progi, inzulin, pajzsmirigy, tesztoszteron, prolaktin és még sorolhatnám. Szóba jöhet lassan átjárhatósági, én a Clostyt még vállalam anélkül, de a szurizás előtt tavaly volt laparoszkópos műtétem. Azzal megvot az átjárhatósági, a méhtükrözés, a hasüreg vizsgálata egyben. Kiderült, hogy pici endometrióziom is volt, leszedték azt is, az is lehet oka annak, hogy nem jön a baba, pedig látszólag minden rendben.

24+1 hkm

2015. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól írja a 3-as válaszoló, de egyébként ezeket, ha egyik sem súlyos mértékű, szinte mind lehet hormontornával kezelni (aviva torna), meg egy kis étrendváltással. Nekem a Closty nem segített, de a torna igen, bár sokaknak segít a Closty, ha tényleg az volt eddig a probléma, hogy nem volt érett petesejted, de ha pl. a beágyazódásnál van gond, vagy a párodnál, vagy pajzsmirigy probléma van... szóval lehet ezer más. Szerintem is érdemes megpróbálni azért, de aztán a kivizsgálásokkal párhuzamosan nagyon meleg szívvel ajánlom ezt a tornát. Olvass utána a sikersztoriknak, helyrerakja a pajzsmirigyet, átjárhatóvá teszi a petevezetéket, beállítja a hormonokat, segíti a beágyazódást, peteérést (külön peteérést elősegítő gyakorlatai is vannak), párodnak segít a spermaszám- és minőség javításában. Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön a baba!
2015. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden vizsgálat meg volt és mindent rendben talált nálam is és a férjemnél is azt mondta mivel túl fiatal vagyok még nem akar inszeminációt végezni hanem inkább próbáljuk meg a clostit
2015. okt. 3. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Autoimmun betegségeket is megnézték? Az elég speciális vizsgálat, és nem nagyon szokták mondani, hogy az is lehet az ok.
2015. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!