Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy elsőre össze is...

Lehet, hogy elsőre össze is jött a baba?

Figyelt kérdés
A férjemmel ez az első próbálkozós hónapunk, az ovumat biztosra megéreztem, együtt is voltunk akkor is, valamint ellőtte és utána is. Ezután kb. 7 napra barnázásom volt és még most is tart (3. napja) Jövő keddre nem várom. Szerintetek?? Összejöhetett??? Nagyon örülnék, de ami aggaszt is, hogy pajzsmirigy túlműködésem volt, kb fél éve gyógyultnak nyilvánítottak, de most egy vérvételből kiderült, hogy ismét visszatért....esetleg, ha összejött a baba, lehet valami probláma a pajzs. miatt???
2015. okt. 15. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan mit vársz tőlünk? Jóslást?
2015. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy kis támogatást.....de ilyen válaszba miért fektetsz energiát??????
2015. okt. 15. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Összejöhet és lehet probléma a pajzsmirigy miatt.
2015. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgyan ez volt velem is, múlt hónapban, első próbálkozós hónap... peteérés napján s körülötte együtt voltunk... rá kb 7-8 napra barnázás, hol elmúlt hol vissza jött, aztán napra pontosan meg is jött a menstruációm :( Jah és én is pajzsmirigy túlműködésben szenvedek, de múlt heti eredmény szerint minden ok. De ne aggódj, a fiammal úgy sikerült teherbe esnem, hogy nem volt beállítva gyógyszerrel, sőt csak a 21. hétre lett beállítva, és egészséges a fiam aki már 5 éves :)
2015. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, sajnálom, hogy Nektek nem jött most össze! Drukkolok, én meg még mensiig reménykedem!
2015. okt. 15. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerult azota a baba? :)
2016. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!