Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék, de eddig megjött?

Terhes lennék, de eddig megjött?

Figyelt kérdés
Júniusban volt utoljára aktusom, egy picit lecsúszott gumiból (rögtön észrevettük, abbahagytuk) kerülhetett belém előnedv, vagy rá 1 hét múlva ujjazás alkalmával (éppen megvolt). Azóta 4x megjött, 5-6 napig tartott, legutóbb 7 napig, végig sok vérrel, tehát nem vettem észre változást. A ciklusaim 26-27 naposak, ma vagyok a 27. napon, de még nem jött meg. Ovulációs fájdalmam a vártnál 4 nappal később volt. A melleim már kezdenek fájdogálni, annyira fájnak, mint amennyire napokkal mensi előtt szoktak (majd ez erősödik), kb. így péntekre saccolnám a mensimet, ami egybevág az ovus fájdalmammal. Terhes lennék, és ezért nem jön meg, eddig pedig igen? Köszönöm a segítő válaszokat!
2015. okt. 26. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,csak később volt ovud,ezért késik picit. Ennyi.
2015. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ciccda válasza:
Kitart hogy terhes lennel...
2015. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Legalábbis nem 4 hónapos terhes.
2015. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 4 hónapos terhes lennél, azért azt észrevetted volna nagyon nagy valószínűséggel!

Nem vagy terhes! Majd megjön!

2015. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Előtte márciusban volt aktusom, akkor valóban megszakításos módszerrel védekeztünk, de az még régebben volt, azóta, tehát június óta pedig egyáltalán nem voltam sehogy senkivel.
2015. okt. 26. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem vagy terhes. Bár a tévében látni olyat, hogy nem veszik észre a terhességet v. menstruálnak végig v. sokáig terhesség alatt. Na, most ezek azért nagyon ritkán lehetnek szerintem. Szerintem a menstruáció kezdetének jeleit érzed. Ha megnyugtat, vegyél egy tesztet.
2015. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!