Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha veletlenul úgy esek teherbe...

Ha veletlenul úgy esek teherbe, hogy gombás fertőzésem volt lehet a babának baja?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, kezeltetheto terhesen. Es kell is kezelni.
2015. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem semmi sem segít rajta típusú gombám volt a terhesség előtt és első 12 hetében. Nem engedtek semmit se használni, csak Canestent és Boraxot, amik nem segítettek.


12 hetesen elmúlt magától, azóta sincs.:) Jól van a magzat és én is.


28 hkm

2015. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NikiDávid ***** válasza:
3n is a terhesseg elejétol szenvedtem vele, mivel mindig csak magamra kertem gyogyszert elmulott es parom vissza adta mivel ferfiaknal nincs tünet, igy kezeltesd parod is hiaba nincs tünete ha elöbb tudtam volna nem szenvedem vegig terhesseget! 38 hkm 😘
2015. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2015. dec. 20. 15:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Candida kupot használhatok?
2015. dec. 20. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem,meg később sem,ott a magzatburok. mire szülsz,addigra figyelj ne legyen majd :-)
2015. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!