Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt szokott...

Menstruáció előtt szokott folyás lenni vagy az a korai terhességre utal? Három napja késik és nincs terheses tünetem, csináljak már tesztet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen , előfordulhat folyás előtte, mivel intenzívebbé válik terhesség elején és alatt a váladékozás. Ha már három napot késik , futás a gyógyszertárba tesztért:) és nem feltétlenül kell már terhes tünetednek lennie, majd lesz később ne aggódj emiatt! Tesztelj, és írd meg mi lett az eredménye..szerintem pozitív:)
2010. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

Tesztelj!

Nekem az első 14 hétbe ami a terhességre utaló jel volt az csak a mensi kimaradása (semmi egyéb pl hányinger stb).A 14. hét után meg már kezdett gömbölyödni a pocakom.

2010. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah majd tesztelés után tessék írni!
2010. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem mensi elott szokott mindig suru feher folyasom lenni , most viszont nekem is ket napja kesik de nincs semmi folyasom , es a melleim oldalt nagyon fajnak es forrok nagyon , szoval en is remenykedem ,

drukkolok neked is az legyen amit szeretnel , :)

2010. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem menszi előtt vizes folyásom szokott lenni. Elég sok, de nem sűrű. Neked milyen jellegű?

Majd írd meg ha teszteltél az eredményt. Szurkolok! :)

2010. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszömöm a válaszokat

ma is teszteltem egyet reggel és neg lett

a hőm 36.7, pedig 36.4 szokott lenni

és egy kicsit érzékeny a mellbimbóm körül tegnap este óta

de semmmi más

vasárnap tesztelek mégegyet és majd kiderül...

2010. márc. 30. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! A vezetett hőd alapján volt peteérésed? Csak azért kérdezem, mert nekem decemberben akkor volt peteérésem, amikor meg kellett jönnie. Persze erre csak utólag jöttem rá, mert teszteltem 3-szor és mindig negatív lett. Aztán csak emelkedett a hőm és végül 14 nap múlva leesett és megjött.
2010. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem mindig van folyásom menstruáció előtt...kb 4-5 nappal előbb... s mielőtt megjön érzékeny a mellbimbóm ..Csináltattam tesztet...negativ..azóta is megcsinálja ezt minden hónapba.. szal szerintem nincs gond...De meny el nőgyógyászhoz ha nem jön meg .. vagy ha gondolod.. az a biztos..:) sok szerencsét..
2011. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!